Świeczki

Świeczki

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Urzekające niefrasobliwym rozmiarem, ale skrywające w swoim niewielkim wnętrzu zaskakująco potężną, zapachową moc – wyprodukowane z naturalnego wosku świeczki Tea Light firmy Yankee Candle uwodzą i zadziwiają szeroką funkcjonalnością.

Sprawdzają się zarówno jako świeczki dekoracyjne, jak i jako świeczki zapachowe, są idealnie dopasowane do rozmi...

Urzekające niefrasobliwym rozmiarem, ale skrywające w swoim niewielkim wnętrzu zaskakująco potężną, zapachową moc – wyprodukowane z naturalnego wosku świeczki Tea Light firmy Yankee Candle uwodzą i zadziwiają szeroką funkcjonalnością.

Sprawdzają się zarówno jako świeczki dekoracyjne, jak i jako świeczki zapachowe, są idealnie dopasowane do rozmiaru kominków i podgrzewaczy, a dodatkowo – kuszą naturalnym składem i piękną kompozycją aromatyczną. Prezentowane w naszej ofercie świeczki Yankee Candle to połączenie najwyższej jakości wykonania z nietuzinkową użytecznością i trwałością. Niewielkie świeczki wykorzystać można do podgrzewania wosków i olejków zapachowych, jako ciepły element ozdobnych kompozycji czy jako dekoracje ze świeczek tworzące we wnętrzu intymny nastrój. Dodatkowo – całkowicie neutralne dla zdrowia i wykonane w oparciu o naturalne składniki świeczki do masażu wprowadzić można do arsenału sypialnianych gadżetów lub akcesoriów wykorzystywanych podczas domowych, relaksujących rytuałów i zabiegów.

Renomowane świeczki woskowe dostępne w asortymencie sklepu Goodies.pl prezentują zdecydowanie wyższą jakość i funkcjonalność od powszechnych odpowiedników proponowanych przez stacjonarne markety. Przede wszystkim, oferowane przez nas świeczki naturalne są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia. Poza tym – kiedy przeciętne, tanie świeczki palą się zaledwie trzy godziny, świeczki ozdobne i zapachowe Yankee Candle płoną zmysłowym ogniem co najmniej dwa razy dłużej, wypełniając pomieszczenie mocnym, bardzo intensywnym i wyczuwalnym jeszcze przez kilkanaście godzin aromatem. Najważniejsze jest jednak to, że każda, dostępna w naszym sklepie świeczka zapachowa zbudowana jest w oparciu o najwytrawniejszą kompozycję aromatów, a świeczka ozdobna – opracowana z wyjątkową precyzją tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej nawet wymagających miłośników gustownych dekoracji i funkcjonalnych gadżetów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i szczególnie polecamy wygodne świeczki w szkle, klasyczne ozdobne świeczki i kuszące setką urzekających zmysły kompozycji, wyprodukowane na bazie naturalnych wosków świeczki zapachowe renomowanej marki Yankee Candle.

Zwiń tekst
Zobacz więcej