Dyfuzory zapachowe

Dyfuzory zapachowe

Produktów w kategorii: 31
Liczba produktów: 1 - 24 z 31

Dyfuzory zapachowe to idealne połączenie stylowego, bardzo nowoczesnego designu z niezwykłą funkcjonalnością. Zanurzone w efektownym naczyniu, przypominające swoją formą tradycyjne kadzidełka zapachowe patyczki – emitują plejadę pięknych kompozycji aromatycznych, które szczelnie wypełniają wszystkie kąty profesjonalnego biura, domowego salonu cz...

Dyfuzory zapachowe to idealne połączenie stylowego, bardzo nowoczesnego designu z niezwykłą funkcjonalnością. Zanurzone w efektownym naczyniu, przypominające swoją formą tradycyjne kadzidełka zapachowe patyczki – emitują plejadę pięknych kompozycji aromatycznych, które szczelnie wypełniają wszystkie kąty profesjonalnego biura, domowego salonu czy intymnej sypialni.

Niewymagający nadzoru, niezawierający alkoholu, niepalący się i w pełni bezpieczny dla zdrowia dyfuzor zapachów składa się z modernistycznego, bardzo estetycznego flakonika, w którym zanurzone są patyczki zapachowe wykonane z naturalnej trzciny. To właśnie pachnące patyczki najpierw absorbują zamknięte we flakoniku olejki zapachowe, a następnie powoli oddają uchwycony w takiej kompozycji aromat, wypełniając wnętrze na wiele tygodni szczelną woalką energetyzującej woni cytrusów, hipnotyzującej wanilii czy słodkiego groszku.

Oferowany przez Goodies.pl dyfuzor olejków eterycznych to propozycja idealna dla wszystkich osób ceniących modernistyczną linię wykonania i niezwykłą efektywność działania. Przemyślana i bardzo wygodna konstrukcja flakonu sprawia, że umieszczone w jego wnętrzu i zabezpieczone korkiem pałeczki zapachowe sprawnie absorbują aromatyczną kompozycję, którą następnie – z ogromną intensywnością – oddają wnętrzu.

Dyfuzor zapachowy uzbrojony w naturalne, nasiąkające olejkiem zapachowe patyczki to duża pojemność, szeroka gama dostępnych aromatów, niezwykła żywotność i wygoda stosowania. Bijące rekordy popularności, zachwycające prostą, elegancką linią i bardzo wysoką skutecznością, dostępne w asortymencie sklepu Goodies.pl akcesoria zostawiają w tyle kadzidła zapachowe i inne, staroświeckie rozwiązania, wypełniając domowe i biurowe wnętrza zachwycającym aromatem naturalnych olejków eterycznych, które roztaczają w pomieszczeniach mocną, odczuwalną nawet przez dwa miesiące aurę luksusowej świeżości.

Zwiń tekst
Zobacz więcej