Zapachy samochodowe

Zapachy samochodowe

Produktów w kategorii: 169
Liczba produktów: 169 - 169 z 169

Tradycyjne zapachy do samochodu mają to do siebie, że albo w ogóle nie sprawdzają się w swojej nominalnej roli, albo tylko na krótko i niezbyt intensywnie odświeżają wnętrze auta, wypełniając je przy tym trudnym do zdefiniowania, sztucznym i drażniącym aromatem. Smętnie zwisająca pod lusterkiem choinka zapachowa czy plastikowa nakładka na nawiew...

Tradycyjne zapachy do samochodu mają to do siebie, że albo w ogóle nie sprawdzają się w swojej nominalnej roli, albo tylko na krótko i niezbyt intensywnie odświeżają wnętrze auta, wypełniając je przy tym trudnym do zdefiniowania, sztucznym i drażniącym aromatem. Smętnie zwisająca pod lusterkiem choinka zapachowa czy plastikowa nakładka na nawiew... Wszystko to już było, przejadło się i znudziło. A przy okazji – kompletnie zawiodło. Na szczęście, w ofercie Yankee Candle znalazło się miejsce dla produktów dedykowanych mobilnym fanom aromaterapii, którzy – będąc w nawet najdłuższej trasie – chcieliby otaczać się swoimi ulubionymi kompozycjami.

Zapach do auta nie musi być mdły i nijaki. Zamiast tego – może uwodzić, odświeżać i przywoływać jedynie pozytywne skojarzenia. Najlepszym tego dowodem są perfumy do samochodu proponowane przez Yankee Candle – czyli seria miłych dla oka i bardzo funkcjonalnych produktów, wśród których bez problemu znajdziemy ukochane, znane wcześniej pod postacią świec czy wosków aromaty.

Dekoracyjne zawieszki do samochodu – wycięte na kształt tradycyjnych słojów i pachnące przez cztery tygodnie – otulają wnętrze naturalistycznymi nutami. Zamknięty w designerskiej puszce odświeżacz do samochodu pozwala w łatwy sposób regulować intensywność wydostającego się z jego wnętrza aromatu i dostosowywać jej moc do własnych potrzeb. Aplikator dopasowany do rozmiaru kratki wentylacyjnej nie ma w sobie nic z klasycznej, wypełnionej sztucznymi, mocno rozcieńczonymi olejkami nakładki. Już jeden, ozdobiony dekoracyjną, zabawną figurką zapach samochodowy do nawiewu sprawi, że zwykła, rutynowa podróż zamieni się w pełną emocji wyprawę w niebiańskie nieznane.

Wszystkie, proponowane przez Yankee Candle zapachy samochodowe zbudowane są w oparciu o naturalne esencje. Ich działanie jest nie tylko całkowicie bezpieczne, ale i wręcz korzystne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Odpowiednio dobrany zapach samochodowy – z jednej strony – wprowadza do auta pożądaną świeżość i skutecznie niweluje nieprzyjemne aromaty, a z drugiej – pobudza, pomaga w zwalczaniu senności, zachowaniu czujności na drodze i utrzymaniu koncentracji na optymalnym poziomie.

Zawieszki, wkłady do wentylacji i puszki sprawiają, że nawet w najdłuższej podróży możemy otulić się ulubionymi nutami i oddać chwili błogiego relaksu. A kiedy wybrany zapach do samochodu umieścimy w niewielkim biurze, szafie, walizce czy garderobie – w mig wypełni przestrzeń odświeżającymi nutami.

Dostępne w naszej ofercie zapachy do samochodu nawiązują do dobrze znanych, najbardziej cenionych kompozycji Yankee Candle. Dekoracyjne i praktyczne akcesoria sprawdzają się zarówno w aucie, jak i w pomieszczeniach o małym metrażu, dzięki czemu każdy, początkujący zapachoholik może – testując zawieszki czy wkłady – przekonać się o ich niezwykłej trwałości i spośród dostępnych kompozycji wybrać swojego aromatycznego faworyta.

Zwiń tekst
Zobacz więcej