Akcesoria

Akcesoria

Produktów w kategorii: 144
Liczba produktów: 1 - 24 z 144

Piękny zapach wymaga nietuzinkowej oprawy. Zwłaszcza, kiedy unoszący się w przestrzeni domowej sypialni czy profesjonalnego biura aromat sygnowany jest logiem prestiżowej, bardzo luksusowej i cenionej na całym świecie marki Yankee Candle.

Dbając o wszystkie aspekty wystroju i łącząc efektywność z efektownością oferujemy piękne akcesoria do świec...

Piękny zapach wymaga nietuzinkowej oprawy. Zwłaszcza, kiedy unoszący się w przestrzeni domowej sypialni czy profesjonalnego biura aromat sygnowany jest logiem prestiżowej, bardzo luksusowej i cenionej na całym świecie marki Yankee Candle.

Dbając o wszystkie aspekty wystroju i łącząc efektywność z efektownością oferujemy piękne akcesoria do świec, które doskonale komponują się z prezentowanymi w sklepie Goodies.pl, aromatycznymi propozycjami.

W naszym inspirującym katalogu znaleźć można między innymi oryginalne ozdoby do świec, które – w połączeniu z wykonanymi z naturalnego wosku produktami Yankee Candle – tworzą integralną całość i przedstawiają kompozycje doskonale podkreślającą indywidualny styl panujący we wnętrzu. Oryginalne klosze i nakładki przytulnie gaszą blask świecy i rozpościerają pełne spectrum dekorów i designerskich konwencji, wpisując się w stylistykę nowoczesnego minimalizmu, romantycznego przepychu czy orientalnego konceptualizmu. Akcesoria Yankee Candle – cechujące się najwyższą jakością, precyzyjnym wykonaniem i przykuwającą wzrok linią - wyrabiane są ze szlachetnego szkła czy dekoracyjnej porcelany i doskonale korespondują z wielkością czy formą zapachowych świec i drobnych tealight'ów.

Kominki i podgrzewacze – łączące w sobie nieocenioną funkcjonalność z miłą dla oka estetyką – nie tylko uwalniają w salonie czy sypialni uwodzący aromat, ale i rzucają na domowe ściany fantazyjne cienie rozpalane płomieniem zamkniętych w ich wnętrzu świec.

Dekoracyjne podstawki tworzą z pozostałymi elementami sprawną komitywę i funkcjonalnie chronią delikatną strukturę mebli przed zgubnym działaniem rozgrzanego wosku. Świeczniki natomiast, samodzielnie kreują we wnętrzach pożądaną atmosferę i sprzyjają relaksowi przeżywanemu w objęciach intymnego, reżyserowanemu przez blask palącej się świecy klimatu. Całość naszej oferty dopełniają funkcjonalne nożyczki do knotów, gasidła do świec oraz inne, praktyczne akcesoria.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nietuzinkowymi, łączącymi szeroką funkcjonalność z dekoracyjnością propozycjami, w ramach których na pierwszy plan wychodzą ekskluzywne akcesoria Yankee Candle i designerskie ozdoby do świec.

Zwiń tekst
Zobacz więcej