Elektryczne odświeżacze powietrza

Elektryczne odświeżacze powietrza

Produktów w kategorii: 20
Liczba produktów: 1 - 20 z 20

Uwodzą aromatem tak pociągającym, jak nuty wydobywające się z klasycznej świecy zapachowej. Tyle tylko, że – aby cieszyć się otulającą magią unikatowych kompozycji – nie wymagają tak, jak wspomniane świece stałego nadzoru. Po prostu – elektryczne odświeżacze powietrza to ukłon dla miłośników aromaterapii w nowoczesnym wydaniu i uśmiech w stronę ...

Uwodzą aromatem tak pociągającym, jak nuty wydobywające się z klasycznej świecy zapachowej. Tyle tylko, że – aby cieszyć się otulającą magią unikatowych kompozycji – nie wymagają tak, jak wspomniane świece stałego nadzoru. Po prostu – elektryczne odświeżacze powietrza to ukłon dla miłośników aromaterapii w nowoczesnym wydaniu i uśmiech w stronę tych osób, które chciałyby się cieszyć swoimi ulubionymi zapachami nie tylko w domowym zaciszu, ale i w biurze czy w podróży. Szybko, bezproblemowo, elektryzująco skutecznie!

Odświeżacze powietrza do gniazdka nie są nowością na naszym rynku. Większość firm proponujących spraye czy chemiczne dyfuzory posiada w swoich ofertach podobne rozwiązania. Sęk w tym, że elektryczne odświeżacze powietrza Yankee Candle nie tylko prezentują szerokie spektrum aromatycznych kompozycji i cechują się wyjątkową skutecznością i długotrwałością. Moc odświeżaczy Yankee Candle skupia się w eterycznych wkładach, po brzegi wypełnionych naturalnymi esencjami.

To kreatywne, bardzo nowoczesne i zupełnie nienachalne, a więc praktycznie niezauważalne urządzenie działa tak, jak tradycyjna świeca. Podłączony do prądu elektryczny odświeżacz powietrza nagrzewa się do bezpiecznej granicy i ciepło oddaje wonnym olejkom, które stopniowo się ulatniają i wypełniają pięknym zapachem całe pomieszczenie – od sufitu, aż po sam kraniec podłogi. Aromaterapeutyczna emisja nie wymaga żadnego nadzoru – odświeżacz elektryczny może działać bezpiecznie i z różną, regulowaną intensywnością przez całą dobę.

Elektryczne odświeżacze powietrza Yankee Candle łączą w sobie wygodę, piękno nowoczesnego designu i szaloną, niemożliwą do przecenienia funkcjonalności. Niepozorne rozmiary sprawiają, że odświeżacze towarzyszyć nam mogą zarówno w domu, jak i w pracy czy w podróży, dając możliwość otoczenia się ulubionych zapachem w każdych okolicznościach. Niewymagające uwagi, bardzo dyskretne i łatwe w obsłudze są też niezwykle ekonomiczne – kiedy odświeżacz się wyczerpie, wystarczy uzupełnić go nowym wkładem (bez konieczności kupowania kolejnego urządzenia).

Zapraszamy i polecamy elektryczne odświeżacze powietrza Yankee Candle – propozycje uszyte na miarę oczekiwań najbardziej wymagających fanów aromaterapii, którzy cenią wygodne i efektywne rozwiązania.

Zwiń tekst
Zobacz więcej