Odświeżacze powietrza w sprayu

Odświeżacze powietrza w sprayu

Produktów w kategorii: 5
Liczba produktów: 1 - 5 z 5

Działają ekstremalnie szybko – wystarczy jedna aplikacja, aby swąd przypieczonego zbyt mocno jedzenia czy brzydki, papierosowy zapach wykurzyć poza próg domu, a powietrze wypełnić przyjemnym aromatem wanilii pomieszanej z lawendą czy zapachem czystej, wyjętej właśnie z pralki bawełny. Dodatkowo – w odróżnieniu od popularnych, dostępnych w hiperm...

Działają ekstremalnie szybko – wystarczy jedna aplikacja, aby swąd przypieczonego zbyt mocno jedzenia czy brzydki, papierosowy zapach wykurzyć poza próg domu, a powietrze wypełnić przyjemnym aromatem wanilii pomieszanej z lawendą czy zapachem czystej, wyjętej właśnie z pralki bawełny. Dodatkowo – w odróżnieniu od popularnych, dostępnych w hipermarketach odpowiedników – otaczają wnętrza mgiełką, której esencja wyczuwalna jest przez naprawdę długi czas. Odświeżacze powietrza w sprayu to kolejna, niezwykle funkcjonalna propozycja od Yankee Candle i nowy, praktyczny wymiar aromaterapii.

Przedstawiane rozwiązania to propozycje idealne dla wszystkich osób ceniących sobie szybkość działania. Odświeżacze powietrza w sprayu nie tylko eliminują brzydkie zapachy, ale i zastępują je aromatami przyjemnymi dla zmysłów i sprawiającymi, że dom czy biuro stają się miejscami świeżymi, zapraszającymi, przytulnymi. Ponadto, odświeżacze w sprayu dostępne są w szerokiej gamie zjawiskowych kompozycji, sprawnie korespondujących z dobrze znanymi aromatami od Yankee Candle.

Połączenie klasycznej świecy i nowoczesnego odświeżacza daje zadziwiająco skuteczne efekty. Aromatyczna mgiełka wydobywająca się z głębi aerozolu nie tylko odświeża zapach snujący się z rozpalonego właśnie wosku, ale i skutecznie wzmacnia efekty takiej naturalnej aromaterapii.

Dostępne w naszej ofercie odświeżacze powietrza w sprayu nie wymagają stałego nadzoru i cieszą przyjazną dla kieszeni ceną. Polecamy je zarówno wielbicielom znanych, klasycznych kompozycji Yankee Candle, jak i miłośnikom szybkiego i wygodnego odświeżania, które – już po jednej aplikacji – zapewnia długotrwałe efekty.

Zwiń tekst
Zobacz więcej