Kominki zapachowe

Kominki zapachowe

Produktów w kategorii: 52
Liczba produktów: 25 - 48 z 52

Kojąca, aromaterapeutyczna i odświeżająca moc zamknięta w gustownym wnętrzu – kominki zapachowe od lat uwodzą niezwykłą funkcjonalnością. A sygnowane znakiem Yankee Candle kominki do olejków eterycznych i przeznaczone do rozpuszczania zapachowych wosków kominki aromaterapeutyczne – zachwycają dodatkowo nietuzinkowym stylem, który – dzięki szerok...

Kojąca, aromaterapeutyczna i odświeżająca moc zamknięta w gustownym wnętrzu – kominki zapachowe od lat uwodzą niezwykłą funkcjonalnością. A sygnowane znakiem Yankee Candle kominki do olejków eterycznych i przeznaczone do rozpuszczania zapachowych wosków kominki aromaterapeutyczne – zachwycają dodatkowo nietuzinkowym stylem, który – dzięki szerokiemu spectrum różnorodnych wariantów – pięknie komponuje się i podkreśla design każdego wnętrza.

Kosmicznie modernistyczne lub romantycznie staroświeckie – niezależnie od formy i charakteru stylizacyjnego, kominki do aromaterapii emanują ciepłym światłem świecy i wydobywającą się z ich wnętrza stróżką zapachowej aury. Wystarczy odrobina ulubionego olejku lub szczypta pokruszonego wosku, aby sypialnia wypełniła się kojącym aromatem kojącej, francuskiej wanilii, a salon – wonią energetyzującej mandarynki zmieszanej z nutą świątecznej żurawiny.

Kominek na świece to połączenie funkcjonalnego odświeżacza powietrza z eleganckim dekorem, który przyciąga wzrok i podkreśla ogólny design wnętrza. Kominek zapachowy to także kwintesencja domowej aromaterapii, która w akompaniamencie ciepłego światła rozpalonej tealight przynosi zdumiewająco pozytywne efekty. Dodatkowo – kominek do olejków to najbardziej naturalna, nienachalna, dyskretna i najmodniejsza forma niwelowania brzydkich zapachów – takich jak dym tytoniowy czy aromat gotowania i smażenia – które przykrywane są szczelnie aurą profesjonalnych, bardzo kuszących kompozycji. Po prostu: kominek do aromaterapii to wszechstronny detal, który – już po pierwszym użyciu – przestanie być jedynie przyjemnym gadżetem, a zacznie – nieodzownym kompanem każdego, romantycznego wieczoru czy orzeźwiającego i mobilizującego poranka.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Goodies.pl, w której zaszczytne miejsce zajmują profesjonalne, modne, zachwycająco urodziwe, bardzo ekskluzywne i niezwykle funkcjonalne kominki do olejków – dostępne w różnych formach, fasonach i rozmiarach. Polecamy także dział z wonnymi olejkami i renomowanymi woskami prezentującymi kalejdoskop niezapomnianych, naturalnych aromatów i nietuzinkowych kompozycji zapachowych.

Zwiń tekst
Zobacz więcej