Podstawki pod świece

Podstawki pod świece

Produktów w kategorii: 26
Liczba produktów: 1 - 24 z 26

Oferta sklepu Goodies.pl skomponowana jest z myślą o osobach, które cenią połączenie szerokiej funkcjonalności z kunsztowną estetyką wykonania. Dlatego, w naszym asortymencie naczelne miejsce zajmują produkty renomowanej firmy Yankee Candle.

Obok świec zapachowych i ozdobnych, aromatycznych wosków czy uroczych podgrzewaczy prezentujemy podstawki...

Oferta sklepu Goodies.pl skomponowana jest z myślą o osobach, które cenią połączenie szerokiej funkcjonalności z kunsztowną estetyką wykonania. Dlatego, w naszym asortymencie naczelne miejsce zajmują produkty renomowanej firmy Yankee Candle.

Obok świec zapachowych i ozdobnych, aromatycznych wosków czy uroczych podgrzewaczy prezentujemy podstawki – dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, podkreślające blask ciepłego płomienia i wprowadzające do wnętrza pożądany klimat.

Podstawki pod świece to idealne i bardzo stylowe zabezpieczenie, które sprawnie chroni delikatną powłokę mebli przed gorącym woskiem. Dodatkowo, podstawki pod świeczki to też oryginalny dekor, który w komplecie z kloszem Yankee Candle tworzy zgraną, skupiającą uwagę i kreującą pożądany nastrój parę.

Wykonana z najlepszych jakościowo, wyselekcjonowanych materiałów podstawka pod świeczki to podręcznikowe zestawienie efektywności z efektownością. Szklane, a więc bardzo szlachetne, ozdobione – dla przykładu – drobnymi, ułożonymi w misterną mozaikę szkiełkami lub malowane w fantazyjne wzory i tematyczne motywy – podstawki pod świeczki Yankee Candle to małe dzieła sztuki, które już teraz mogą stać się kluczowym eksponatem domowej galerii.

Podstawka pod świece odbija ciepłe światło, podkreśla nastrój i otacza meble szczelną opieką, ochraniając je przed płomieniem świecy czy gorącym woskiem. W zestawieniu z kloszem Yankee Candle tworzy oryginalny świecznik – urodziwy, zachwycający szlachetną linią, bardzo dekoracyjny i niezwykle funkcjonalny. Do tego, ręcznie wykonane i cenione na całym świecie, pochodzące z tematycznych linii i limitowanych edycji podstawki pod świeczki Yankee Candle pięknie uzupełniają świąteczny czy jesienny wystrój, zachwycając rysunkami zimowej przyrody, wiosennymi, energetycznymi i bardzo szlachetnymi mozaikami czy przywodzącymi na myśl etniczne wzory malunkami, składającymi się na kształt jesiennych liści.

Podstawka pod świeczki Yankee Candle to po prostu kwintesencja najwyższej dbałości o każdy detal i szerokiej funkcjonalności. To także najbardziej dekoracyjny sposób na oryginalne podkreślenie wydobywającego się z wnętrza świec aromatu i ubranie go w wyjątkową, szklaną kreację.

Zwiń tekst
Zobacz więcej