Nakładki Illuma–Lid

Nakładki Illuma–Lid

Produktów w kategorii: 32
Liczba produktów: 1 - 24 z 32
 • Crosshatch Brass (Illuma-Lid)
  1507950

  Nakładka Illuma-Lid z serii Crosshatch Brass na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w złotym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Champagne Pearl (Illuma-Lid)
  1579419

  Nakładka Illuma-Lid z serii Champagne Pearl na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w złotym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Arrow Chrome (Illuma-Lid)
  1521517

  Nakładka Illuma-Lid z serii Arrow Chrome na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w chromowanym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Curve Gun Metal (Illuma-Lid)
  1521513

  Nakładka Illuma-Lid z serii Curve Gun Metal na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w srebrnym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Belmont - nakładka na słoik (Bronze Copper Punched Metal)
  1614137

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Yankee Candle. Pomaga w utrzymaniu stabilnego płomienia podczas palenia świecy. Nigdy nie przemijający motyw kratki naniesiony na ceramikę, szkło, metal w kolekcji Belmont przyciąga wzrok wysmakowanymi proporcjami.

 • Twinkling Snowflake (Illuma-Lid)
  1560117

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Yankee Candle. Pomaga w utrzymaniu stabilnego płomienia podczas palenia świecy. Ta wspaniała, srebrna, połyskująca kolekcja akcesoriów nada świętom niezwykłą oprawę.

 • Kensington - nakładka na słoik
  1614139

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Yankee Candle. Pomaga w utrzymaniu stabilnego płomienia podczas palenia świecy. Akcesoria z kolekcji Kensington charakteryzują się ponadczasowym, wzorem wyrabianego ręczne szkła ze złotym blaskiem, naturalność i elegancja w jednym.

 • Claridge - nakładka na słoik
  1614136

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Yankee Candle. Pomaga w utrzymaniu stabilnego płomienia podczas palenia świecy. Kolekcja Snowy Gatherings czerpie inspirację z opadów śniegu i blasku świec. Czysta biel i musujące srebro tworzą razem czarującą atmosferę do świętowania z rodziną i przyjaciółmi.

 • Chrome WBLC (Illuma-Lid)
  1317198

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie słojów w chromowanym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Jarcon Bronze (Illuma-Lid)
  1317199

  Nakładka Illuma-Lid Jarcon Bronze na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie słoja w brązowym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Jarcon Chrome (Illuma-Lid)
  1317200

  Nakładka Illuma-Lid Jarcon Chrome na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie słoja w chromowanym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Jarcon Silver (Illuma-Lid)
  1317201

  Nakładka Illuma-Lid Jarcon Silver na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie słoja w srebrnym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Bronze WBLC (Illuma-Lid)
  1317890

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie słojów w brązowym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Silver WBLC (Illuma-Lid)
  1317891

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie słojów w srebrnym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • World's Best Loved Candle Bronze (Illuma-Lid)
  1331958

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie napisu "World's Best Loved Candle" w brązowym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • World's Best Loved Candle Chrome (Illuma-Lid)
  1331959

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie napisu "World's Best Loved Candle" w chromowanym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • World's Best Loved Candle Silver (Illuma-Lid)
  1331960

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie napisu "World's Best Loved Candle" w srebrnym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • I Love Yankee Candle Bronze (Illuma-Lid)
  1331961

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie napisu "I Love Yankee Candle" w brązowym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • I Love Yankee Candle Silver (Illuma-Lid)
  1331962

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie napisu "I Love Yankee Candle" w srebrnym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • I Love Yankee Candle Chrome (Illuma-Lid)
  1331963

  Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle o motywie napisu "I Love Yankee Candle" w chromowanym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Moroccan Copper (Illuma-Lid)
  1507946

  Nakładka Illuma-Lid z serii Moroccan Copper na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w miedzianym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Matrix Brushed Silver (Illuma-Lid)
  1507954

  Nakładka Illuma-Lid z serii Matrix Brushed Silver na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w srebrnym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Rose Gold I Love YC (Illuma-Lid)
  1507935

  Nakładka Illuma-Lid z serii Rose Gold I Love YC na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w złotym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

 • Rose Gold Jarcon (Illuma-Lid)
  1507936

  Nakładka Illuma-Lid z serii Rose Gold Jarcon na średnie i duże świece Classic oraz pillary Yankee Candle w złotym kolorze. Illuma-Lid pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej.

Nakładki Illuma Lid zostały zaprojektowane z myślą o produktach firmy Yankee Candle i tak samo, jak pięknie i funkcjonalne świece sygnowane logo tej słynnej na całym świecie marki – tak i Illuma Lid sprawdzają się doskonale zarówno jako dekoracyjne dodatki, jak i jako użyteczne akcesoria.

Nakładka na słój to przykrywka, która ozdabia świecę w ba...

Nakładki Illuma Lid zostały zaprojektowane z myślą o produktach firmy Yankee Candle i tak samo, jak pięknie i funkcjonalne świece sygnowane logo tej słynnej na całym świecie marki – tak i Illuma Lid sprawdzają się doskonale zarówno jako dekoracyjne dodatki, jak i jako użyteczne akcesoria.

Nakładka na słój to przykrywka, która ozdabia świecę w bardzo miły dla oka, dekoracyjny sposób. Do tego, Illuma Lid sprawia, że wosk nie roztapia się do ścianek, dzięki czemu świeca pali się miarowym, regularnym płomieniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą wewnętrzne i zewnętrzne nakładki na słoiki Illuma Lid. Ten pierwszy rodzaj – przylega od środka do otworu świecy, ten drugi – należy nałożyć na słój. Dzięki zastosowaniu takiej nakładki, świeca nie będzie się kopcić, a roztopiony wosk – zacznie formować się w odpowiedni sposób.

Nie wolno też zapominać, że nakładki na słoje pełnią piękną, dekoracyjną funkcję i – tak samo zresztą, jak świece Yankee Candle – dostępne są w różnych wariantach i stylistycznych formach, inspirowanych naturalnymi ornamentami czy wpisujących się w modę na świąteczne dekory. Dzięki temu, zależnie od pory roku, nakładka może ozdabiać naszą ulubioną świecę tematycznymi mikołajkami, wiosennymi ptaszkami czy letnimi owocami.

Prezentowane na półkach sklepu Goodies nakładki na słoje wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Cechuje je trwałość, wytrzymałość i oryginalna forma. Dodatkowo – każda, dostępna w Goodies nakładka na słoik Illuma Lid jest należycie opisana, przez co wybór odpowiedniego rozmiaru dekoracji nie stanowi żadnego problemu.

Zwiń tekst
Zobacz więcej