Nożyczki do knotów

Nożyczki do knotów

Produktów w kategorii: 3
Liczba produktów: 1 - 3 z 3

Stawiając na jedynie oryginalne i bardzo dekoracyjne dodatki do domu oraz na funkcjonalne akcesoria – przedstawiamy oryginalne i praktyczne nożyczki do knotów. Wykonane z najlepszych, mocno wyselekcjonowanych materiałów, cechujące się niezwykłą trwałością, wyrabiane z dbałością o każdy detal i – przede wszystkim – sygnowane rozpoznawalnym logo p...

Stawiając na jedynie oryginalne i bardzo dekoracyjne dodatki do domu oraz na funkcjonalne akcesoria – przedstawiamy oryginalne i praktyczne nożyczki do knotów. Wykonane z najlepszych, mocno wyselekcjonowanych materiałów, cechujące się niezwykłą trwałością, wyrabiane z dbałością o każdy detal i – przede wszystkim – sygnowane rozpoznawalnym logo prestiżowej marki Yankee Candle nożyczki do knotów stanowią uzupełnienie każdego aromatycznego zestawu i każdej, pachnącej kolekcji Tea Light'ów, świeczników i podgrzewaczy.

Dekoracyjne i efektywne nożyczki zapewniają najwyższy komfort użytkowania wszystkich, prezentowanych w sklepie Goodies.pl świec zapachowych, a ich regularne użycie wymiernie przekłada się na żywotność ulubionej – dekoracyjnej czy aromatycznej – świecy.

Bardzo praktyczne, wygodne, anatomiczne nożyczki to urządzenia do ręcznego skracania knotów. Za ich pomocą można z dziecięcą łatwością skrócić długość knota do zalecanej długości oscylującej wokół 10 – 15 milimetrów – bez upuszczania części knota do wosku, bez obawy przed poparzeniem czy naruszeniem delikatnej struktury świecy lub naruszeniem spójności szklanej osłonki.

Starannie przycięte knoty sprawiają, że świeca pali się regularnym, niemigoczącym, błogo hipnotyzującym płomieniem. Regulacja długości knotów przekłada się także na jej żywotność – świeca nie kopci się i dłużej uwodzi zamkniętym w jej wnętrzu zapachem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zawierającą dekoratorskie i nietuzinkowe gadżety do domu. Polecamy także funkcjonalne, praktyczne i wygodnie w użyciu akcesoria, takie jak nożyczki do knotów firmy Yankee Candle – wygodnie wyprofilowane, automatycznie skracające knot do optymalnej, zalecanej długości, cechujące się szlachetną linią i minimalistycznym wzornictwem, bardzo eleganckie, wykonane z najlepszych, wyselekcjonowanych, bardzo trwałych i nienagrzewających się materiałów.

Zwiń tekst
Zobacz więcej