Gasidła do świec

Gasidła do świec

Produktów w kategorii: 4
Liczba produktów: 1 - 4 z 4

Sklep Goodies.pl w swoim szerokim asortymencie prezentuje nie tylko aromatyczne świece, dekoracyjne świeczniki, odświeżające saszetki zapachowe czy efektowne podgrzewacze. Dbając o to, aby nasza oferta była jak najbardziej funkcjonalna – zawieramy w niej także oryginalne akcesoria, dzięki którym praktyczne wykorzystanie proponowanych przez nas p...

Sklep Goodies.pl w swoim szerokim asortymencie prezentuje nie tylko aromatyczne świece, dekoracyjne świeczniki, odświeżające saszetki zapachowe czy efektowne podgrzewacze. Dbając o to, aby nasza oferta była jak najbardziej funkcjonalna – zawieramy w niej także oryginalne akcesoria, dzięki którym praktyczne wykorzystanie proponowanych przez nas produktów staje się nie tylko łatwe i przyjemne, ale i w pełni bezpieczne.

Świece zapachowe najpiękniejsze aromaty uwalniają już po kilkunastu minutach od zapalenia knota. Kompozycja kwiatów czy owoców wymieszanych z naturalnymi nutami drewna czy uwodzących przypraw unosi się w pomieszczeniu jeszcze przez co najmniej kilka godzin po zagaszeniu płomienia. Niestety, rozpuszczony wosk – mimo zastosowania ochronnej podstawki pod świeczki – może niebezpiecznie zabrudzić blat mebla na którym ustawiony jest lampion lub podgrzewacz. Zwłaszcza podczas mocnego zdmuchiwania płomienia świecy lub w chwili, gdy do pomieszczenia wedrze się niespodziewany, silny przeciąg.

Dlatego prezentujemy i polecamy piękne i funkcjonalne gaśniki, których stosowanie zalecają najbardziej renomowani producenci pachnących tealight'ów czy ozdobnych świec Yankee Candle.

Zduszanie płomienia za pomocą gasidła do świec jest najmocniej rekomendowane przez to, że – w odróżnieniu od zdmuchiwania – ta metoda dławienia płomienia zapobiega rozpryskowi gorącego wosku, który – w chwili nieuwagi – może dotkliwie poparzyć skórę, naruszyć delikatną powłokę mebli lub zalać, a więc zniszczyć knot.

Stosując gasidło wystarczy umieścić jego czaszę tuż nad knotem, kilka milimetrów nad poziomem płynnego wosku. Następnie, należy zbliżyć gaśnik do płomienia – tym sposobem knot zgaśnie bez żarzenia się, nie złamie się i otoczony zostanie nową warstwą pachnącego wosku.

Zapraszając do zapoznania się z naszym nietuzinkowym asortymentem miłych dla oka dekorów i pachnących świec – polecamy funkcjonalne i eleganckie gasidła, które w zestawie z klasycznymi propozycjami Yankee Candle stworzą niepowtarzalny, bardzo elegancki i efektowny komplet. Proponujemy gaśniki do świec o klasycznej linii i gasidła nietuzinkowe, oparte na kształcie dzwonka i dekorowane bogatym, tematycznym ornamentem. Gwarantujemy, że wszystkie, oferowane przez Goodies.pl akcesoria charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wyjątkową funkcjonalnością.

Zwiń tekst
Zobacz więcej