Świeczniki

Świeczniki

Produktów w kategorii: 10
Liczba produktów: 1 - 10 z 10

Świeczniki to – tylko teoretycznie – siermiężne, bardzo klasyczne i kojarzące się z dawnym, ciemnym gotykiem akcesoria, które powinny przede wszystkim epatować silnym blaskiem światła, a dopiero później – czarować dekoracyjnym kunsztem. W praktyce – świeczniki i świece to nie tylko akcesoria funkcjonalne, ale i (a raczej przede wszystkim) skupia...

Świeczniki to – tylko teoretycznie – siermiężne, bardzo klasyczne i kojarzące się z dawnym, ciemnym gotykiem akcesoria, które powinny przede wszystkim epatować silnym blaskiem światła, a dopiero później – czarować dekoracyjnym kunsztem. W praktyce – świeczniki i świece to nie tylko akcesoria funkcjonalne, ale i (a raczej przede wszystkim) skupiające uwagę, przyciągające wzrok i tworzące w sypialni czy salonie pożądany, zapraszający do oddania się błogiemu odprężeniu klimat.

Wykonane ze szlachetnego szkła, ręcznie malowane w dowolną kompilację wzorów i tematycznych motywów, zachwycające kunsztem i uwodzące wielobarwnością – świeczniki dekoracyjne to przede wszystkim oryginalne akcesoria, które – przez wzgląd na szerokie spectrum form, kształtów i rozmiarów – podkreślają lub uzupełniają design dowolnego wnętrza.

Nowoczesne świeczniki pięknie integrują się z modernistycznym salonem, świeczniki z kryształkami doskonale prezentują się na tle romantycznej, kobiecej sypialni, świeczniki mosiężne to dekor odpowiedni dla klimatycznej restauracji lub stylizowanej jadalni, świeczniki ze szkła – idealne do minimalistycznej kuchni, a świeczniki metalowe – do profesjonalnego biura.

Jakby tej wszechstronności było mało – ozdobne świeczniki nie tylko same w sobie spełniają się w roli przyjemnego dla oka akcentu dekoracyjnego, ale – ocieplone światłem zamkniętej w ich wnętrzu świecy – rzucają na ściany fantazyjne cienie, tworząc w pomieszczeniu nastrojową poświatę. Świeczniki z kryształkami natomiast – odbijają promienie ognia i malują szeroki kalejdoskop kolorowych, wirujących w rytm drgania płomienia plam.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą dekoracyjnych i funkcjonalnych akcesoriów, w ramach której znaleźć można takie propozycje jak minimalistyczny świecznik na jedną świecę, nowoczesny świecznik metalowy czy zachwycające kunsztem zdobień kryształowe świeczniki. Polecamy także ciężkie i klasyczne świeczniki z mosiądzu, świeczniki na Tea Light'y i świeczniki na podgrzewacze – dostosowane kształtem i rozmiarem do świec sygnowanych przez ekskluzywną markę Yankee Candle.

Zwiń tekst
Zobacz więcej