Ślub

Ślub

Produktów w kategorii: 26
Liczba produktów: 1 - 24 z 26

Prezent na ślub ma zwykle wartość wielowymiarową. Z jednej strony powinien być – po prostu – piękny, a z drugiej – praktyczny, funkcjonalny, przydatny. Wybierając prezent dla Pary Młodej nie wolno też zapominać o wyjątkowych okolicznościach, w jakich taki upominek będzie wręczany. Dlatego właśnie, prezent na ślub powinien być unikalny, przekazuj...

Prezent na ślub ma zwykle wartość wielowymiarową. Z jednej strony powinien być – po prostu – piękny, a z drugiej – praktyczny, funkcjonalny, przydatny. Wybierając prezent dla Pary Młodej nie wolno też zapominać o wyjątkowych okolicznościach, w jakich taki upominek będzie wręczany. Dlatego właśnie, prezent na ślub powinien być unikalny, przekazujący swoją formą istotny komunikat i podkreślający ważny wymiar chwili.

Prezenty na ślub powinny być też spersonifikowane, a więc dostosowane do potrzeb, gustów i preferencji Nowożeńców. Nie mogą być to podarunki wykonane niedbale i zbudowane z miernej jakości części składowych. Prezent na ślub ma służyć przez długi czas i przez wiele lat przypominać Małżonkom o szczęśliwym dniu zaślubin.

W Goodies specjalizujemy się w niebanalnych, designerskich, ale bardzo funkcjonalnych rozwiązaniach. Wśród naszych produktów znaleźć można zarówno praktyczne, zabawne, drobne gadżety, jak i akcesoria do wystroju wnętrz, które swoją jakością i niebagatelną formą zachwycą każdego miłośnika designu.

Oprócz tego, proponujemy wykonane z najlepszych materiałów, sygnowane logo wyjątkowych, światowych brandów i kreatywnie piękne akcesoria kuchenne czy łazienkowe – doskonale sprawdzające się w roli praktycznego podarunku dla osób, które zaczynają nowy etap życia, planują zakup nowego mieszkania, remont czy przeprowadzkę do nowego, wspólnego domu.

Nasze propozycje prezentów ślubnych to – między innymi – piękne, pachnące i uwodzące swoją dopracowaną w każdym szczególe urodą akcesoria do aromaterapii. Produkowane przez renomowaną i cenioną na całym świecie markę Yankee Candle świece zapachowe, świece ozdobne, gasidła, kominki i woski na pewno zachwycą Nowożeńców i wprowadzą do ich wspólnego życia moc pozytywnych, pięknie pachnących wrażeń.

Przedstawiamy także kreatywne wazony, patery, tace do serwowania, deski wykonane widowiskową metodą decupage, wycieraczki czy oryginalne kubki do kawy i herbaty – produkty, które sprawdzą się w każdym domu i które przez Nowożeńców kompletujących dopiero zestaw niezbędnych akcesoriów zostaną z pewnością docenione.

Ramki na zdjęcia, oryginalne wieszaki, praktyczne szafki i szafeczki czy funkcjonalne misy, wazony, podkładki i patery – wszystkie, proponowane akcesoria pochodzą od jedynie sprawdzonych marek. Oferowane produkty wykonane zostały z najwyższą dbałością i zamykają w sobie wartość designerską i niezwykle praktyczną, dzięki czemu idealnie sprawdzają się jako piękne i funkcjonalne prezenty na ślub.

Zwiń tekst
Zobacz więcej