Duże słoje (Classic)

Duże słoje (Classic)

Produktów w kategorii: 304
Liczba produktów: 289 - 304 z 304

Uwodzą naturalnym zapachem kwiatów, owoców lub nutą misternych słodyczy i hipnotyzują palącym się miarowo płomieniem. Duże słoje Yankee Candle to najbardziej rozchwytywany produkt kultowej już marki i gadżet, który nie tylko kusi oczy designerską linią, ale i zniewala snującym się z jego wnętrza i wypełniającym szczelnie salon czy sypialnię arom...

Uwodzą naturalnym zapachem kwiatów, owoców lub nutą misternych słodyczy i hipnotyzują palącym się miarowo płomieniem. Duże słoje Yankee Candle to najbardziej rozchwytywany produkt kultowej już marki i gadżet, który nie tylko kusi oczy designerską linią, ale i zniewala snującym się z jego wnętrza i wypełniającym szczelnie salon czy sypialnię aromatem.

Tak jak wszystkie produkty Yankee Candle, tak i duże słoiki zachwycają najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością i efektywnością. Duży słój Yankee Candle zamyka w sobie naturalne kompozycje zapachowe, które – już w chwilę po rozgrzaniu wosku - uwodzą zmysły, wdzierając się do wszystkich kątów pomieszczenia i pozostając w domu, mieszkaniu czy biurze na długo po zgaszeniu płomienia. Do tego, zegarmistrzowska precyzja, z jaką duże słoiki Yankee Candle są wykonane sprawia, że produkty te sprawdzają się nie tylko jako funkcjonalne odświeżacze, ale i jako piękne, bardzo designerskie dekory.

Pachnący, duży słoik ma niepowtarzalny, nienachalny kształt, który z jednej strony eksponuje kolorową zawartość, a z drugiej sprawia, że zapalanie i gaszenie świecy (choćby przy użyciu dołączonej do zestawy przykrywki) jest w pełni bezpieczne. Duży słój to także charakterystyczna linia designerska, która zapobiega wyciekom czy rozpryskom gorącego wosku, przez co chroni delikatną powierzchnię mebli przed korozyjnym działaniem rozgrzanej cieczy.

Duży słoik Yankee Candle pali się ciepłym i miarowym płomieniem przez około 150 godzin. Aromat uchodzący z wnętrza świecy jest wyczuwalny już po kilku chwilach od zapalenia ręcznie prostowanego knota i utrzymuje się w pomieszczeniu przez wiele godzin po jego zgaszeniu. Tak jak wszystkie produkty Yankee Candle – także te funkcjonalne i piękne świece wykonane są z jedynie naturalnych, a więc neutralnych składników, a ich zapach opiera się na wyselekcjonowanych, nietuzinkowych kompozycjach aromatycznych.

Zwiń tekst
Zobacz więcej