Car Jar

Car Jar

Produktów w kategorii: 35
Liczba produktów: 1 - 24 z 35

Wieczorne sesje aromaterapeutyczne, zapach unoszący się ze świecy zapalonej w biurze czy nuty uwalniane samowolnie przez zanurzone w wypełnionym esencją flakoniku patyczki – produkty Yankee Candle silnie uzależniają. Kiedy raz zapalimy knot dużego lampionu lub roztopimy nasączony olejkami wosk, na dobre wpadniemy w sidła aromatycznej pokusy i ni...

Wieczorne sesje aromaterapeutyczne, zapach unoszący się ze świecy zapalonej w biurze czy nuty uwalniane samowolnie przez zanurzone w wypełnionym esencją flakoniku patyczki – produkty Yankee Candle silnie uzależniają. Kiedy raz zapalimy knot dużego lampionu lub roztopimy nasączony olejkami wosk, na dobre wpadniemy w sidła aromatycznej pokusy i nie będziemy szukać zastępników dla dekoracyjnych i praktycznych świec czy tarteletek. I już zawsze – niezależnie od pory dnia czy miejsca pobytu – będziemy chcieli otaczać się ulubionymi kompozycjami.

Rozwiązaniem dla miłośników pięknych zapachów, którzy chcieliby otulać się swoimi ukochanymi propozycjami nie tylko w domowym zaciszu – są zawieszki Car Jar. Serwowane przez Yankee Candle odświeżacze do samochodu zawierają w sobie niezwykle skondensowaną, aromaterapeutyczną moc i wypełniają wnętrza niewielkich przestrzeni dobrze znanymi nutami.

Car Jar przypominają dobrze znane duże słoje od Yankee Candle. Kartoniki wycięte na kształt kultowych świec i uzupełnione praktyczną zawieszką są suto nasączone naturalnymi olejkami – tymi samymi, które wypełniają wnętrza kultowych świec czy wosków. Ich intensywna moc działa do czterech tygodni, a niewielka forma sprawia, że zawieszki Car Jar z powodzeniem zastępują opatrzone, mało funkcjonalne odświeżacze do auta lub zapachy do szaf, szuflad i garderób.

Świece, woski, potpourri czy patyczki zapachowe to akcesoria, które na co dzień – w domu czy w pracy – towarzyszą miłośnikom aromaterapii spod znaku Yankee Candle. Car Jar pozwalają fanom pięknych zapachów cieszyć się ulubionymi nutami także podczas podróży. Umieszczone w aucie zawieszki przez cztery tygodnie wypełniają wnętrze samochodu pięknym, ulubionym zapachem Yankee Candle, a zamknięte w walizce czy szufladzie – skutecznie odświeżają zabrane w delegacje ubrania i osobiste drobiazgi.

W Goodies proponujemy zawieszki pojedyncze lub zebrane w tematycznych setach.

Zwiń tekst
Zobacz więcej