Car Vent Sticks

Car Vent Sticks

Produktów w kategorii: 20
Liczba produktów: 1 - 20 z 20

Na horyzoncie widać kres smętnych choinek zapachowych, nudnych zawieszek i sztucznych, kompaktowych odświeżaczy, wietrzejących w chwilę po ich wyjęciu z opakowania. Jednocześnie – nadchodzi czas na podróż w naprawdę miłym towarzystwie! A dokładniej – w asyście najpopularniejszych, najbardziej lubianych i wyjątkowo trwałych zapachów od Yankee Can...

Na horyzoncie widać kres smętnych choinek zapachowych, nudnych zawieszek i sztucznych, kompaktowych odświeżaczy, wietrzejących w chwilę po ich wyjęciu z opakowania. Jednocześnie – nadchodzi czas na podróż w naprawdę miłym towarzystwie! A dokładniej – w asyście najpopularniejszych, najbardziej lubianych i wyjątkowo trwałych zapachów od Yankee Candle, dostępnych w formie wkładów do samochodowej wentylacji.

Car Vent Sticks to propozycja dla wszystkich miłośników produktów Yankee Candle, którzy chcieliby otaczać się swoimi ulubionymi kompozycjami nie tylko w domu czy w biurze, ale i w wakacyjnej podróży czy podczas wyjazdów służbowych. Wyjątkowe, bardzo dekoracyjne, zakończone sympatycznymi figurkami wkłady do samochodowej wentylacji to rozwinięcie dobrze znanych nut. Dzięki nim, zapach unoszący się wcześniej z klasycznych świec – może w kilka chwil wypełnić wnętrze auta i zamienić codzienną, samochodową podróż w fascynującą i pełną emocji przygodę.

Proponowane przez Yankee Candle, dostępne w naszej ofercie Car Vent Sticks są nasączone prawdziwymi, bardzo intensywnymi olejkami eterycznymi – bezpiecznymi dla zdrowia, sprawnie pochłaniającymi brzydkie zapachy i wypełniający wnętrze cudownie świeżymi nutami. Wkłady do wentylacji pachną nawet do dwóch tygodni – także wtedy, gdy nawiew jest wyłączony. Dodatkowo, praktyczne i wygodne w użyciu wkłady można wykorzystać do odświeżenia niewielkich pomieszczeń mieszkalnych – wystarczy umieścić je w szafach czy szufladach lub w kratkach domowych farelek i wiatraków wchodzących w skład systemu klimatyzacji.

Oferowane w Goodies.pl zestawy zawierają aż cztery wkłady zapachowe. Jedno opakowanie Car Vent Sticks od Yankee Candle zapewnia aż osiem tygodni aromatycznego odświeżenia i pozwala cieszyć się ukochanymi nutami nie tylko w domu, ale i w (nawet najdalszej) podróży.

Zwiń tekst
Zobacz więcej