Car Jar Ultimate

Car Jar Ultimate

Produktów w kategorii: 29
Liczba produktów: 25 - 29 z 29

Bardziej intensywny zapach zamknięty w jeszcze piękniejszej formie? Z Yankee Candle wszystko jest możliwe!

Car Jar Ultimate jest jak przełomowa podróż do odległej, wyjątkowo aromatycznej galaktyki. Ot, mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla kochającej piękne zapachy ludzkości. Po prostu: „nadejszła wiekopomna chwila”, a razem z nią – nasta...

Bardziej intensywny zapach zamknięty w jeszcze piękniejszej formie? Z Yankee Candle wszystko jest możliwe!

Car Jar Ultimate jest jak przełomowa podróż do odległej, wyjątkowo aromatycznej galaktyki. Ot, mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla kochającej piękne zapachy ludzkości. Po prostu: „nadejszła wiekopomna chwila”, a razem z nią – nastała nowa generacja w świecie odświeżania! Wszystko to oparte na iście kosmicznej technologii polimerowej, dzięki której uwielbiane, najwyżej oceniane i najbardziej popularne kompozycje Yankee Candle przyjmują wygodnie kompaktową formę i kuszą zmysły gwarancją zintensyfikowanych, wyjątkowych doznań.

Zawieszki idealne do samochodu, świetne do niewielkich pomieszczeń, szaf i szuflad, doskonale sprawdzające się w podróży – jako wkłady do bagażu czy przenośne odświeżacze. Car Jar Ultimate pachną do czterech tygodni, skutecznie pochłaniają nieprzyjemne aromaty i – jakby tego było mało – cieszą oko wyjątkowym, bardzo oryginalnym, optymistycznym wzornictwem.

Utrwalony w ich wnętrzu zapach na długo zachowuje wyjątkowo intensywną moc za sprawą zastosowanej na etapie produkcji technologii polimerowej. To właśnie dzięki nowoczesnej formule zawieszki Car Jar Ultimate są o wiele bardziej efektywne od tradycyjnych odświeżaczy, nie wietrzeją i przez co najmniej cztery tygodnie działają z niemalejącą intensywnością. Dodatkowo, nienagannie współpracują ze swoim właścicielem: kurcząc się – informują o tym, że ich okres przydatności dobiega końca, że najwyższy czas, aby wysłać je w podróż w głąb czarnej dziury, a lukę w układzie pod samochodowym lusterkiem czy pustkę w szufladowej konstelacji zastąpić nową, pachnącą gwiazdą.

Szybkość odświeżania porównywalna jedynie z prędkością światła, skuteczność na międzyplanetarnym poziomie, kosmiczny design i galaktyka ulubionych zapachów. Yankee Candle przekonuje, że „nadejszła wiekopomna chwila”, a razem z nią – przyszedł czas na nową generację we wszechświecie zapachów do samochodu. Czarodzieje od nieziemskich aromatów jeszcze nigdy nie zawiedli. Wszystko więc wskazuje na to, że Car Jar Ultimate otwiera przed nami nowy wymiar przyjemności. A raczej – kosmos pachnących możliwości!

Zwiń tekst
Zobacz więcej