Car Jar Varienty Pack

Car Jar Varienty Pack

Produktów w kategorii: 7
Liczba produktów: 1 - 7 z 7

Kompaktowy miks zapachowy, feeria aromatycznych doznań w wersji mobilnej lub – jak kto woli – następna okazja do tego, żeby kolejny raz, na własnej skórze przekonać się o wyjątkowej pomysłowości Yankee Candle. Car Jar Variety Pack to potrójna dawka pachnących emocji i świetna wymówka do tego, żeby – wespół z ulubionymi kompozycjami – wyruszyć w ...

Kompaktowy miks zapachowy, feeria aromatycznych doznań w wersji mobilnej lub – jak kto woli – następna okazja do tego, żeby kolejny raz, na własnej skórze przekonać się o wyjątkowej pomysłowości Yankee Candle. Car Jar Variety Pack to potrójna dawka pachnących emocji i świetna wymówka do tego, żeby – wespół z ulubionymi kompozycjami – wyruszyć w barwną, kojącą zmysły podróż.

Zawieszki Car Jar to praktyczne, bardzo designerskie, pachnące od 2 do 4 tygodni odświeżacze – idealne do samochodu, świetnie sprawdzające się w podróży, doskonałe jako pachnące wkładki do szaf czy walizek. Zamknięte w ich wnętrzach nuty odpowiadają dobrze znanym kompozycjom Yankee Candle – dostępnym w formie świec i wosków. Oryginalny design, szeroki zakres zastosowania i przyjemna dla portfela cena – to wszystko sprawia, że odświeżacze Car Jar to także propozycje idealne dla osób rozpoczynających przygodę z aromaterapią.

W zestawach Variety Pack znajdziemy trzy, różne zawieszki zapachowe. Propozycje dobrane są w przemyślany, konsekwentny sposób – odświeżacze współgrają ze sobą, uzupełniają się i tworzą wciągającą opowieść, której fabuła pochłonie zarówno zaprawionego w bojach zapachoholika, jak i amatora stawiającego pierwsze kroki w świecie przyjemności według Yankee Candle.

Zwiń tekst
Zobacz więcej