Kosmetyki naturalne

Produktów w kategorii: 70
Liczba produktów: 1 - 24 z 70

Rozpieszczająca zmysły i przede wszystkim bezpieczna alternatywa do naładowanych chemią kosmetyków, które szkodzą, zamiast pomagać. Im więcej zanieczyszczeń wokół, tym bardziej powinny się dla nas liczyć naturalne produkty do pielęgnacji, jakimi raczymy naszą skórę każdego dnia. Ekokosmetyki to nie tylko dbałość o środowisko, ale przede wszystki...

Rozpieszczająca zmysły i przede wszystkim bezpieczna alternatywa do naładowanych chemią kosmetyków, które szkodzą, zamiast pomagać. Im więcej zanieczyszczeń wokół, tym bardziej powinny się dla nas liczyć naturalne produkty do pielęgnacji, jakimi raczymy naszą skórę każdego dnia. Ekokosmetyki to nie tylko dbałość o środowisko, ale przede wszystkim zbliżenie naszego ciała do natury. Co, jak nie kontakt z naturą, ukoi zmysły i pomoże na podrażnienia po męczącym dniu w wielkim mieście?

Jesteś nie tylko tym, co jesz, ale także tym, czym się smarujesz. Naturalne składniki pochodzące z upraw ekologicznych wnikają w setki tysięcy porów w naszej skórze, odżywiając ją i regenerując. Już teraz jedynym pokarmem dla Twojej skóry mogą być kosmetyki bez parabenów, SLS i innych szkodliwych substancji. Jak używać kosmetyków naturalnych? Na początek naturalny peeling do ciała – użyjemy go zaraz po wyjściu z wody (przed wysuszeniem ochroni nas naturalna sól do kąpieli). Potem kolej na peeling do twarzy, który przygotuje skórę na dobroczynne działanie naturalnej maski. Organiczna maseczka do twarzy raz na kilka dni, natomiast naturalny krem z ekocertyfikownych składników, ekologiczne masło do ciała oraz organiczny balsam na co dzień – tyle jesteśmy winni naszej skórze.

Zwiń tekst
Zobacz więcej