Suflety do ciała

W tej kategorii nie ma produktów.

Suflety to wyjątkowo aksamitne kremy do ciała zamknięte w wygodnym pudełeczku. Mają przyjemną, delikatną konsystencję, która nie tylko doskonale odżywia skórę, ale również działa rozpieszczająco na zmysły. Konsystencja sprawia, że sam moment aplikacji kosmetyku daje ogromną przyjemność, która następnie zostaje spotęgowana przez zachwycające efek...

Suflety to wyjątkowo aksamitne kremy do ciała zamknięte w wygodnym pudełeczku. Mają przyjemną, delikatną konsystencję, która nie tylko doskonale odżywia skórę, ale również działa rozpieszczająco na zmysły. Konsystencja sprawia, że sam moment aplikacji kosmetyku daje ogromną przyjemność, która następnie zostaje spotęgowana przez zachwycające efekty.

Balsamy do ciała w formie sufletów to doskonały wybór dla wszystkich tych osób, którym znudziły się już tradycyjne mleczka do ciała i które oczekują od kosmetyku czegoś więcej niż tylko nawilżenia i odżywienia. Są niczym plaster na rany i przesuszoną skórę.

Suflety do ciała, w przeciwieństwie do tradycyjnych kremów posiadają w swoim składzie więcej substancji aktywnie pielęgnujących, dzięki czemu stosowanie ich przynosi szybsze i lepsze efekty. Rewitalizująca receptura kremu powoduje efektywne ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Wygodne opakowanie umożliwia łatwe dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku bez niebezpieczeństwa wyciśnięcia zbyt dużej ilości, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych tubek. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary z łatwością mieszczą się w damskiej torebce. Odkręcając pudełeczko z balsamem możesz sprawdzić ile jeszcze zostało kosmetyku. Jest to szczególnie istotne dla tych kobiet, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez nawilżenia ciała.

Wybierając suflet zamiast tradycyjnego kremu do ciała zyskujesz pewność, że balsamu nigdy Ci nie zabraknie. Suflet do ciała może być używany zarówno do codziennej pielęgnacji skóry, jak i przed wielkim wyjściem.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność