Dezodoranty

Dezodoranty

W tej kategorii nie ma produktów.

W dzisiejszych czasach trudno rozpocząć dzień pracy bez użycia dezodorantu. Niestety większość z kosmetyków przeciwpotowych zawiera w swym składzie szkodliwe substancje, które podrażniają delikatną skórę pach. Osoby posiadające skłonność do podrażnień i alergii na szczęście nie muszą rezygnować z ochrony, jaką daje dezodorant. Wystarczy, że zdec...

W dzisiejszych czasach trudno rozpocząć dzień pracy bez użycia dezodorantu. Niestety większość z kosmetyków przeciwpotowych zawiera w swym składzie szkodliwe substancje, które podrażniają delikatną skórę pach. Osoby posiadające skłonność do podrażnień i alergii na szczęście nie muszą rezygnować z ochrony, jaką daje dezodorant. Wystarczy, że zdecydują się na zakup naturalnego i łagodnego kosmetyku.

Antyperspiranty dostępne w naszej ofercie są skuteczne i delikatne dla skóry. Mogą być stosowane bezpośrednio po depilacji nie powodując podrażnień. Skuteczny preparat przeciwpotowy nie musi zawierać konserwantów, parabenów, barwników i szkodliwego aerozolu jak tradycyjny spray. Może mieć formę poręcznej buteleczki z wygodną w użyciu kulką, która równomiernie rozprowadza preparat na skórze. W ten sposób ochrona przeciwpotowa jest jeszcze bardziej skuteczna.

Nasze dezodoranty to kosmetyki organiczne, które są dobrze tolerowane przez skórę. Przeciwpotowy roll-on to gwarancja suchej skóry przez cały dzień. Delikatny naturalny zapach kosmetyku zapewnia uczucie świeżości w każdej, nawet najbardziej stresującej sytuacji.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność