Olejki do kąpieli

Olejki do kąpieli

W tej kategorii nie ma produktów.

Olejki do kąpieli są doskonałą alternatywą dla popularnych płynów do kąpieli. Mają działanie nie tylko lecznicze, ale również nawilżające. Są to doskonałe produkty dla osób, które lubią długo relaksować się w wannie. Zawarty w nich naturalny olej doskonale nawilża i natłuszcza skórę, dzięki czemu nawet po kilkugodzinnej kąpieli skóra jest nadal ...

Olejki do kąpieli są doskonałą alternatywą dla popularnych płynów do kąpieli. Mają działanie nie tylko lecznicze, ale również nawilżające. Są to doskonałe produkty dla osób, które lubią długo relaksować się w wannie. Zawarty w nich naturalny olej doskonale nawilża i natłuszcza skórę, dzięki czemu nawet po kilkugodzinnej kąpieli skóra jest nadal miękka, delikatna i doskonale nawodniona.

Oliwki do kąpieli to najlepszy wybór spośród tego typu produktów. W pełni naturalny i ekologiczny skład kosmetyku stanowi gwarancję zdrowego odżywienia skóry. Przyjemny naturalny zapach nie ma nic wspólnego z wonią chemicznych substancji zapachowych. Kąpiel w wannie z dodatkiem olejku to prawdziwa przyjemność. To Twoja chwila spokoju i relaksu.

Dostępne w naszym sklepie internetowym organiczne oleje do kąpieli spełniają funkcję nie tylko pielęgnacyjną, ale również zdrowotną. O dawien dawna ludzie stosują aromaterapię w walce z przewlekłym stresem, bólami kręgosłupa, migreną, napięciem mięśniowym. Dodając do wody w wannie kilka kropel naszego kosmetyku zapewniasz sobie naturalny seans aromaterapeutyczny. Dzięki zastosowaniu tradycyjnych receptur Twój umysł może się wyciszyć, a ciało zrelaksować. Zastępując płyn do kąpieli olejkiem zyskujesz dodatkową korzyść. Organiczne oliwy do kąpieli mają tę ogromną zaletę, że po wyjściu z wanny nie musisz nakładać na ciało balsamu. Wyciągi z naturalnych roślin efektywnie nawilżą i ochronią naskórek.

Oliwki do kąpieli można stosować również podczas wykonywania zabiegu pedicure w domowym zaciszu lub w gabinecie kosmetycznym. Wystarczy dodać kilka kropel olejku do miski, w której chcemy wymoczyć nogi przed zabiegiem. W ten sposób dobrze rozmiękczymy naskórek, który stanie się łatwiejszy do usunięcia. Możemy również zrezygnować z nakładania nawilżającej maski na stopy na zakończenie zabiegu, ponieważ już teraz skóra jest dobrze nawilżona i mocno odżywiona.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność