Kremy na cellulit

Kremy na cellulit

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Kremy na cellulit są specjalistycznymi preparatami skoncentrowanymi na walce z uciążliwym cellulitem. Jest to problem dotyczący większości kobiet. Na szczęście defekt kosmetyczny w postaci cellulitu nie musi nam towarzyszyć przez całe życie. Wystarczy, że rozpocznieregularne stosowanie kosmetyków przeciwcellulitowych, a już po miesiącu zauważymy...

Kremy na cellulit są specjalistycznymi preparatami skoncentrowanymi na walce z uciążliwym cellulitem. Jest to problem dotyczący większości kobiet. Na szczęście defekt kosmetyczny w postaci cellulitu nie musi nam towarzyszyć przez całe życie. Wystarczy, że rozpocznieregularne stosowanie kosmetyków przeciwcellulitowych, a już po miesiącu zauważymy pierwsze efekty.

Który kosmetyk na cellulit wybrać?

Może to być krem na cellulit, serum przeciwcellulitowe, balsam antycellulitowy lub olejek przeciw skórce pomarańczowej. Dobry preparat zwalczający cellulit powinien posiadać optymalny skład - taki, który efektywnie zmobilizuje tkankę podskórną do pracy. Najlepsze są kosmetyki antycellulitowe wzbogacone o substancje poprawiające mikrokrążenie i odtruwające tkankę łączną. Warto wybrać taki produkt, którego konsystencja umożliwi wykonanie masażu. Nakładając krem na cellulit wykonujmy delikatny masaż przypominający drenaż limfatyczny (w przypadku np. nóg nakładamy krem od pięt w górę, w kierunku gruczołów). W ten sposób znacznie usprawnimy oczyszczanie tkanek, czyli w rezultacie zdecydowanie szybciej pozbędziemy się problemu.

Kosmetyki antycellulitowe dostępne w naszej ofercie posiadają optymalną formułę z mnóstwem składników aktywnych. Zapewniają lekki poślizg, dzięki czemu ułatwiają wykonanie masażu. Składają się wyłącznie z naturalny składników o silnym działaniu antycellulitowym.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania