Serum do twarzy

Serum do twarzy

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1
  • Serum antybakteryjne FaceB4 Anti-bacterial (Makeup...
    SERUM

    Serum antybakteryjne marki Makeup Revolution. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami. Pomaga zapobiegać powstawaniu wyprysków i przebarwień. Zawiera witaminy A, B, B5 i E, które nawilżają skórę. Formuła dopasowana jest do wielu typów cer. Produkt jest wydajny, przez co starcza na długi czas. Pompka pozwala na wygodną aplikację i dozuje odpowiednią...

Serum do twarzy to nic innego jak skoncentrowany krem do twarzy o bardzo intensywnym działaniu. Zawiera o wiele więcej składników aktywnych, które mocno odżywiają, nawilżają i silnie regenerują naskórek. Ten skoncentrowany kosmetyk do twarzy powinno się stosować codziennie na noc. W ten sposób dajemy skórze szansę na jeszcze mocniejsze odżywieni...

Serum do twarzy to nic innego jak skoncentrowany krem do twarzy o bardzo intensywnym działaniu. Zawiera o wiele więcej składników aktywnych, które mocno odżywiają, nawilżają i silnie regenerują naskórek. Ten skoncentrowany kosmetyk do twarzy powinno się stosować codziennie na noc. W ten sposób dajemy skórze szansę na jeszcze mocniejsze odżywienie, bowiem w trakcie snu naskórek regeneruje się i lepiej przyswaja składniki aktywne z kosmetyków. Warto też wiedzieć, że typowe serum na noc może zawierać w swym składzie praktycznie wszystkie substancje aktywne. Inaczej jest w przypadku preparatów do stosowania wyłącznie na dzień. Takie produkty nie mogą zawierać niektórych dobroczynnych wyciągów z roślin, które mogą być światłouczulające.

Organiczny eliksir, olejek do twarzy, organiczna formuła - to również kosmetyki zawierające wszystkie zalety popularnego serum, tylko o nieco innej konsystencji. Każda kobieta powinna dobrać formułę kosmetyku według własnych upodobań zwracając przede wszystkim uwagę na jego skład.

W naszym sklepie internetowym wszystkie panie znajdą coś dla siebie. Organiczny eliksir nawilżająco-rozświetlający to doskonałe serum dla tych osób, które chcą dodać blasku swojej cerze i dodatkowo nawilżyć ją oraz silnie odżywić. Organiczny olejek do twarzy to uniwersalne serum do każdego typu cery. Ten koncentrat o oleistej konsystencji przynosi zadowalające efekty zarówno w przypadku pielęgnacji cery, jak i włosów.

Co warto wiedzieć o stosowaniu serum?

Organiczne serum może być stosowane jako samodzielny kosmetyk, jednak najlepsze efekty przynosi wtedy, gdy stanowo uzupełnienie dla kremów i innych preparatów z danej linii kosmetycznej. Dzięki zwiększonemu stężeniu substancji czynnych działa silniej niż krem, a ze względu na swoją konsystencję wchłania się o wiele szybciej. Serum jest doskonałym wyborem dla kobiet, których skóra potrzebuje intensywnej regeneracji.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania