Kremy pod oczy

Kremy pod oczy

W tej kategorii nie ma produktów.

Stosowanie samego kremu do twarzy nie wystarczy, jeżeli zauważyliśmy już pierwsze drobne zmarszczki wokół oczu, zasinienia i opuchnięcia. W tym momencie warto zdecydować się na zakup oddzielnego kosmetyku, którym jest krem pod oczy. Specjalistyczny preparat stworzony w celu precyzyjnej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu powinien zawierać sz...

Stosowanie samego kremu do twarzy nie wystarczy, jeżeli zauważyliśmy już pierwsze drobne zmarszczki wokół oczu, zasinienia i opuchnięcia. W tym momencie warto zdecydować się na zakup oddzielnego kosmetyku, którym jest krem pod oczy. Specjalistyczny preparat stworzony w celu precyzyjnej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu powinien zawierać szereg składników aktywnych. Równie ważne jest delikatne działanie kosmetyku, który nie podrażnia cienkiej skóry i nie powoduje alergii. Właśnie z tego względu tak ważne jest to, by żel pod oczy składał się wyłącznie z naturalnych substancji. Przypadkowe wprowadzenie do oka naturalnego kosmetyku przynosi o wiele mniejsze szkody niż w przypadku popularnych chemicznych produktów.

Organiczna marka Dr Organic wprowadziła do swojej oferty gamę specjalistycznych produktów do pielęgnacji wymagającej skóry wokół oczu, które są już dostępne w ofercie naszego sklepu. Organiczne serum pod oczy to skoncentrowany preparat, który wykazuje silnie właściwości regenerujące, odżywiające i przeciwzmarszczkowe. Nie wywołuje podrażnień, alergii i łzawienia oczu. Nowością w naszym sklepie jest organiczny Roller do oczu. To nie tylko kosmetyk pielęgnacyjny, ale przede wszystkim ratunek dla opuchniętych i zmęczonych oczu. Delikatnie masuje skórę, przyspiesza ukrwienie i szybko dostarcza niezbędnych substancji aktywnych. Pobudza komórki do pracy i dotlenia je. Jest to doskonały awaryjny kosmetyk, którzy przywróci Twojemu spojrzeniu świeżość i blask nawet po nieprzespanej nocy.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność