Peelingi do twarzy

Peelingi do twarzy

W tej kategorii nie ma produktów.

Dobry peeling do twarzy to niezastąpiony produkt w kosmetyczce każdej kobiety. Powinien być stosowany jako uzupełnienie pielęgnacji cery. Szczególnie w dzisiejszych czasach, w których skóra twarzy jest codziennie narażana na kurz, brud, mróz i szkodliwe działanie kosmetyków kolorowych. W związku z tym jedyną w pełni skuteczną metodą na pozbycie ...

Dobry peeling do twarzy to niezastąpiony produkt w kosmetyczce każdej kobiety. Powinien być stosowany jako uzupełnienie pielęgnacji cery. Szczególnie w dzisiejszych czasach, w których skóra twarzy jest codziennie narażana na kurz, brud, mróz i szkodliwe działanie kosmetyków kolorowych. W związku z tym jedyną w pełni skuteczną metodą na pozbycie się zanieczyszczeń jest stosowanie specjalistycznego kosmetyku, jakim jest właśnie krem złuszczający.

Na czym polega cudowne działanie peelingu do twarzy?

Preparat złuszczający mechanicznie zdziera naskórek, a konkretnie jego zewnętrzną warstwę. Doprowadza to do przyspieszenia procesów odbudowy komórkowej. Nie używając kosmetyku złuszczającego musimy czekać prawie miesiąc, aby nasz naskórek samoczynnie się odbudował. W obecnych czasach, w których jesteśmy narażeni na wiele zanieczyszczeń, ten okres jest zbyt długi - uniemożliwia zachowanie zdrowej i pięknej cery każdego dnia. Właśnie z tego powodu konieczne jest używanie preparatów złuszczających, które przyspieszają procesy odbudowy naskórka.

Peeling do twarzy - sposób działania

Kremy peelingujące zdzierając martwy naskórek mobilizują organizm do wytworzenia tzw. makrofagów, czyli komórek obronnych. Ich zadaniem jest wydzielenie substancji, które stymulują wzrost nowych komórek naskórka oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Doprowadza to do wielu korzystnych zmian w wyglądzie cery. Skóra nabiera kolorytu, jest odmłodzona i bardzo elastyczna (dzięki przyspieszeniu procesu powstawania kolagenu i elastyny). Jednym słowem - wygląda na zdecydowanie młodszą.

Kremy złuszczające dodatkowo odblokowują pory i efektywnie oczyszczają naskórek. Są doskonałymi preparatami, które potęgują działanie serum, kremów i maseczek poprzez umożliwienie substancjom czynnym dokonania głębszej penetracji.

Peelingi do twarzy dostępne w naszej ofercie to delikatne preparaty, które zmiękczają i wygładzają skórę. Zawierają w sobie mikrocząsteczki, które nie są wyczuwalne pod palcami, ale wykazują silne działanie złuszczające. Organiczne peelingi zostały wzbogacone o naturalne olejki, aby już po wykonaniu samego zabiegu złuszczania skóra stała się miękka, odżywiona i nawilżona.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność