Toniki do twarzy

Toniki do twarzy

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Tonik do twarzy jest kosmetykiem pośrednim, który powinno się stosować po użyciu żelu oczyszczającego, a przed nałożeniem serum lub kremu nawilżającego. Dlaczego? Powód jest jeden. Używając żelu do mycia twarzy lub jakiegokolwiek innego kosmetyku oczyszczającego nasz skóra traci naturalne pH, które należy odbudować. W tym celu stosujemy preparat...

Tonik do twarzy jest kosmetykiem pośrednim, który powinno się stosować po użyciu żelu oczyszczającego, a przed nałożeniem serum lub kremu nawilżającego. Dlaczego? Powód jest jeden. Używając żelu do mycia twarzy lub jakiegokolwiek innego kosmetyku oczyszczającego nasz skóra traci naturalne pH, które należy odbudować. W tym celu stosujemy preparat tonizujący popularnie nazywany tonikiem. Już niewielka ilość płynu przywraca skórze odpowiednie pH.

Dodatkowe zalety stosowania toniku do twarzy

Kosmetyk tonizujący posiada wiele dodatkowych, ale niemniej istotnych zalet. Orzeźwia skórę, oczyszcza ją, zwęża pory, które zostały otwarte przez działanie żelu oczyszczającego, usuwa resztki makijażu, chroni skórę przed zanieczyszczeniami, delikatnie ściąga i napina naskórek.

Organiczne toniki do twarzy dostępne w naszej ofercie to zarówno kosmetyki orzeźwiające, jak i płyny przywracające skórze naturalne pH. Działają oczyszczająco, łagodząco i wygładzająco. Przygotowują skórę do przyjęcia porcji witamin zawartych w organicznych kremach do twarzy.

Ciekawostka...

Płyn tonizujący powinien stanowić podstawę pielęgnacji skóry, a nie tylko alternatywę. Szczególnie w przypadku skóry tłustej, wrażliwej lub mieszanej. Włączając do codziennej pielęgnacji tonik do twarzy, już po kilku dniach możesz zauważyć znaczną poprawę stanu cery. Ilość wyprysków zmniejszy się, stany ropne zostaną złagodzone, a rozszerzone pory zmniejszone. Płyn tonizujący powinien być stosowany po oczyszczeniu skóry żelem myjącym, a przed nałożeniem serum lub odżywczego kremu. Można go również stosować kilkukrotnie w ciągu dnia do odświeżenia cery. W miesiącach letnich polecamy przechowywanie płynu tonizującego w lodówce; w ten sposób możesz zafundować swojej skórze przyjemne chłodne orzeźwienie podczas upalnych dni.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania