Maseczki do twarzy

Maseczki do twarzy

W tej kategorii nie ma produktów.

Organiczne maseczki do twarzy umożliwiają wykonanie profesjonalnego zabiegu oczyszczającego, rewitalizującego, nawilżającego lub przeciwzmarszczkowego w domowym zaciszu. Sam zabieg trwa zaledwie kilka minut, a od razu przynosi widoczne efekty. Maski do twarzy silnie odżywiają naskórek. Zawarte w nich składniki aktywne pochodzenia naturalnego wni...

Organiczne maseczki do twarzy umożliwiają wykonanie profesjonalnego zabiegu oczyszczającego, rewitalizującego, nawilżającego lub przeciwzmarszczkowego w domowym zaciszu. Sam zabieg trwa zaledwie kilka minut, a od razu przynosi widoczne efekty. Maski do twarzy silnie odżywiają naskórek. Zawarte w nich składniki aktywne pochodzenia naturalnego wnikają w najgłębsze warstwy skóry. Te upiększające kompresy do twarzy maja konsystencję kremu, która bardzo łatwo rozprowadza się po skórze. Wyjątkowa receptura odżywczych maseczek dostępnych w naszej ofercie umożliwia szybkie i dokładne zmycie preparatu, dzięki czemu cały zabieg można wykonać w zaledwie kilka minut.

Ciekawostki...

Nałóż maseczkę na twarz po paru minutach kąpieli w wannie. Unosząca się w łazience para efektywnie odblokuje pory znajdujące się w skórze, dzięki czemu działanie maski będzie skuteczniejsze. Nie przekraczaj czasu trzymania preparatu na twarzy podanego w ulotce. Zawarte w niej dane określają optymalny czas, który gwarantuje otrzymanie najlepszego efektu. Pamiętaj, aby przed nałożeniem maski dokładnie oczyścić skórę przy pomocy żelu oczyszczającego, peelingu lub toniku, a najlepiej ich trzech naraz.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność