Mleczka do twarzy

Mleczka do twarzy

W tej kategorii nie ma produktów.

Mleczko do twarzy to doskonały kosmetyk oczyszczający dla osób, które preferują zmywanie makijażu bez użycia wody. Pomimo tego, że mleczko do demakijażu można używać nakładając je na płatek kosmetyczny lub zmywając wodą, to jednak większość kobiet preferuje pierwszy sposób użycia. Kosmetyki do oczyszczania twarzy o konsystencji mleczka doskonale...

Mleczko do twarzy to doskonały kosmetyk oczyszczający dla osób, które preferują zmywanie makijażu bez użycia wody. Pomimo tego, że mleczko do demakijażu można używać nakładając je na płatek kosmetyczny lub zmywając wodą, to jednak większość kobiet preferuje pierwszy sposób użycia. Kosmetyki do oczyszczania twarzy o konsystencji mleczka doskonale sprawdzają się w usuwaniu wodoodpornego tuszu do rzęs lub szminki o mocnym kolorze. Zyskały wielu zwolennik głównie ze względu na swoją aksamitną konsystencję. Umożliwiają wykonanie perfekcyjnego demakijażu. W przypadku stosowania mleczka z płatkiem kosmetycznym należy oczyszczać skórę tak długo, aż płatek będzie całkowicie czysty.

Delikatne mleczka do demakijażu twarzy dostępne w naszej ofercie mogą być stosowane codziennie. Zawierają wyłącznie organiczne składniki, które doskonale usuwają wszelkie zanieczyszczenia nie podrażniając twarzy. Pozostawiają skórę delikatną, odżywioną i lekko nawilżoną. Po użyciu mleczka do demakijażu nie występuje uczucie ściągnięcia jak w przypadku innych kosmetyków, np. żelu do oczyszczania twarzy.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność