Kremy do rąk

Kremy do rąk

W tej kategorii nie ma produktów.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu organiczne kremy do rąk to naturalne preparaty zamknięte w wygodnych tubkach. Wykazują silne działanie odżywcze, przeciwstarzeniowe i nawilżające. Nie tylko regenerują przesuszoną skórę dłoni, ale również wzmacniają i odżywiają paznokcie. Doskonale nawilżają skórki i zapobiegają powstawaniu nieestetycznego ...

Dostępne w asortymencie naszego sklepu organiczne kremy do rąk to naturalne preparaty zamknięte w wygodnych tubkach. Wykazują silne działanie odżywcze, przeciwstarzeniowe i nawilżające. Nie tylko regenerują przesuszoną skórę dłoni, ale również wzmacniają i odżywiają paznokcie. Doskonale nawilżają skórki i zapobiegają powstawaniu nieestetycznego przesuszenia. Naturalne kremy do rąk intensywnie rewitalizują dłonie i sprawiają, że skóra odzyskuje miękkość oraz delikatność. Mogą być stosowane jak maseczki; wystarczy nałożyć na dłonie grubszą warstwę kremu i założyć bawełnianą rękawiczkę, która wytworzy ciepło i przyspieszy wchłanianie składników odżywczych zawartych w kosmetyku.

Preparat nawilżający do rąk (np. balsam do rąk, krem do pielęgnacji skórek i paznokci, serum do rąk) powinien znajdować się zawsze w naszym zasięgu. Należy go nakładać kilka razy dziennie; szczególnie po umyciu rąk lub przed wystawieniem dłoni na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Stosowane przed snem preparaty do pielęgnacji rąk i paznokci najskuteczniej odżywiają wymagającą skórę dłoni.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność