Maski do włosów

Maski do włosów

W tej kategorii nie ma produktów.

Maski do włosów to preparaty przeznaczone do silnej pielęgnacji włosów. Powinny być stosowane przez wszystkie te osoby, które posiadają suche, łamliwe, matowe, niesforne lub uszkodzone włosy. Otaczający nas uprzemysłowiony świat doprowadził do tego, że zdrowymi włosami mogą pochwalić się jedynie kilkuletnie dzieci. Suszenie włosów, wystawianie i...

Maski do włosów to preparaty przeznaczone do silnej pielęgnacji włosów. Powinny być stosowane przez wszystkie te osoby, które posiadają suche, łamliwe, matowe, niesforne lub uszkodzone włosy. Otaczający nas uprzemysłowiony świat doprowadził do tego, że zdrowymi włosami mogą pochwalić się jedynie kilkuletnie dzieci. Suszenie włosów, wystawianie ich na promieniowanie słoneczne, farbowanie oraz inne zabiegi stylizacyjne doprowadzają do powstania mikrouszkodzeń w strukturze włosa, które należy wypełnić poprzez zastosowanie odpowiedniej regeneracji. W przeciwnym wypadku włosy zaczynają się łamać, rozdwajać i w konsekwencji wypadać.

Jak zregenerować uszkodzone włosy?

W celu odbudowania uszkodzeń występujących we włosach należy zastosować odpowiednią pielęgnację. W takim przypadku używanie samego szamponu myjącego nie wystarczy. Należy wzbogacić codzienny rytuał pielęgnacyjny o użycie maseczki do włosów. Wmasowana we włókna włosa organiczna maska to doskonały sposób na przywrócenie fryzurze odpowiedniego wyglądu. Włosy zostają odżywione od cebulek aż po same końce, dzięki czemu nie puszą się i nie rozdwajają. Zostają wzmocnione naturalnymi witaminami i kawami tłuszczowymi, co znacząco poprawia ich kondycję.

Organiczna maska do włosów stosowana systematycznie to najlepszy sposób na zachowanie zdrowych włosów przez wiele lat.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność