Woski (Breakable Wax)

Woski (Breakable Wax)

Produktów w kategorii: 123
Liczba produktów: 121 - 123 z 123

Pięknie pachną, pozytywnie zaskakują trwałością aromatu wydobywającego się z ich wnętrza i cieszą oryginalną, zabawną formą. A do tego – są bardzo, ale to bardzo amerykańskie!

Breakable Wax Potpourri to bogata linia aromatycznych wosków od brandu Kringle Candle. Pachnące maleństwa wykonane zostały z bezpiecznego dla zdrowia, dokładnie przebadane...

Pięknie pachną, pozytywnie zaskakują trwałością aromatu wydobywającego się z ich wnętrza i cieszą oryginalną, zabawną formą. A do tego – są bardzo, ale to bardzo amerykańskie!

Breakable Wax Potpourri to bogata linia aromatycznych wosków od brandu Kringle Candle. Pachnące maleństwa wykonane zostały z bezpiecznego dla zdrowia, dokładnie przebadanego oleju parafinowego wyprodukowanego w USA. W sercu każdego z nich znajduje się miks naturalnych esencji składających się na niezapomniane, zapachowe wrażenia z najwyższej półki. Za dobór akordów odpowiada zespół doświadczonych specjalistów, nad których pracą czuwa dobry duch firmy - Mike Kittredge, czyli legendarny założyciel równie legendarnej marki Yankee Candle, który po kilkunastu latach urlopu postanowił powrócić na rynek i zaskoczyć miłośników aromaterapii nową linią produktów dostępnych pod szyldem Kringle.

Ważące 40 gramów, aromatyczne maleństwa świetnie prezentują się zarówno solo, jak i w duetach, tercetach czy zapachowych kwartetach. Można je dowolnie mieszać lub topić pojedynczo. Aby w pełni cieszyć się bogactwem zamkniętym we wnętrzu Breakable Wax Potpourri nut wystarczy delikatnie wypchnąć wosk z opakowania, odłamać jego część i umieścić ją w misie podgrzewacza „napędzanego” ciepłem bezzapachowej świeczki tea light. Już po kilku minutach z roztopionego wosku wydobędzie się wyjątkowy, naturalny aromat, którego przestrzenność i czystość zaskoczy nawet najbardziej doświadczonego amatora „zapachologii stosowanej”.

Zwiń tekst
Zobacz więcej