Preparaty na wypryski

Preparaty na wypryski

W tej kategorii nie ma produktów.

Punktowe żele oczyszczające do twarzy (tzw. sztyfty) zostały stworzone w celu precyzyjnej likwidacji pryszczy i innych stanów zapalnych. Działają tylko w miejscu występowania problemu, dzięki czemu ich skuteczność jest aż tak wysoka. Żel oczyszczający zawarty w wygodnym w użyciu aplikatorze z kulką umożliwia łatwe zaaplikowanie odpowiedniej iloś...

Punktowe żele oczyszczające do twarzy (tzw. sztyfty) zostały stworzone w celu precyzyjnej likwidacji pryszczy i innych stanów zapalnych. Działają tylko w miejscu występowania problemu, dzięki czemu ich skuteczność jest aż tak wysoka. Żel oczyszczający zawarty w wygodnym w użyciu aplikatorze z kulką umożliwia łatwe zaaplikowanie odpowiedniej ilość preparatu w konkretnym miejscu.

Organiczny sztyft oczyszczający to nic innego jak punktowy żel na wypryski. Zawiera w sobie preparat o galaretowatej konsystencji, który doskonale przylega do skóry. W jego skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki (np. olejek z drzewa herbacianego, aloes). Sztyft na wypryski ma poręczny kształt i z łatwością zmieści się w każdej damskiej torebce. Można go nosić zawsze przy sobie i użyć w momencie pojawienia się wyprysku. W ten sposób możemy szybko zlikwidować bakterie i skrócić czas leczenia do niezbędnego minimum.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność