Balsamy do włosów

W tej kategorii nie ma produktów.

Balsamy do włosów to niezstąpione produkty w codziennej pielęgnacji włosów. Umożliwiają uniknięcie wielu problemów jak np. łamliwe, matowe i przesuszone włosy, rozdwajające się końcówki, wypłowiałe kosmyki. Krem, mleczko, czy śmietanka do włosów to doskonały kosmetyk ułatwiający rozczesywanie fryzury. Nie jest istotna jego konsystencja - równie ...

Balsamy do włosów to niezstąpione produkty w codziennej pielęgnacji włosów. Umożliwiają uniknięcie wielu problemów jak np. łamliwe, matowe i przesuszone włosy, rozdwajające się końcówki, wypłowiałe kosmyki. Krem, mleczko, czy śmietanka do włosów to doskonały kosmetyk ułatwiający rozczesywanie fryzury. Nie jest istotna jego konsystencja - równie dobrze będzie sprawować się balsam w formie kremu, jak i mleczka. Kosmetyki do nakładania po zmyciu szamponu powinny być stosowane codziennie, przez każdą osobę posiadającą włosy dłuższe niż 2 cm. Bez względu na to, czy są naturalnie kręcone, falowane, czy proste. Trochę inaczej wygląda kwestia stosowania maseczek do włosów - zazwyczaj posiadają bardzo silne, skoncentrowane działanie, więc najczęściej mogą być nakładane od czasu do czasu. Balsamy, odżywki do włosów mają nieco lżejszą formułę, która przede wszystkim ma kondycjonować fryzurę oraz delikatnie odżywiać, nawilżać i upiększać włosy. Maski do włosów posiadają bogatszy skład i inną recepturę, która umożliwia szybkie naprawienie szkód powstałych w strukturze włosa. Osoby posiadające bardzo zniszczone kosmyki (np. po dekoloryzacji, trwałej ondulacji, farbowaniu, trwały prostowaniu) mogą stosować maseczki do włosów częściej niż zalecane raz w tygodniu.

W tym dziale znajdziesz zarówno lekkie, naturalne odżywki i balsamy do włosów (śmietanki, mleczka, kremy), jak i bogate i silnie działające maski przeznaczone do pielęgnacji wyjątkowo wymagających włosów.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność