Cienie do powiek

Produktów w kategorii: 2
Liczba produktów: 1 - 2 z 2

Cienie do powiek są podstawą pełnego makijażu. Dodają twarzy wyrazistości, podkreślają głębię spojrzenia, uwydatniają naturalny kolor tęczówki oka. Powieki same w sobie stanowią doskonałe miejsce do stworzenia wielu obrazów. Najlepsi makijażyści świata potrafią namalować na nich prawdziwe obrazy, które podkreślają indywidualny charakter właścici...

Cienie do powiek są podstawą pełnego makijażu. Dodają twarzy wyrazistości, podkreślają głębię spojrzenia, uwydatniają naturalny kolor tęczówki oka. Powieki same w sobie stanowią doskonałe miejsce do stworzenia wielu obrazów. Najlepsi makijażyści świata potrafią namalować na nich prawdziwe obrazy, które podkreślają indywidualny charakter właścicielki.

Kolorowe cienie do oczu są jednymi z najczęściej wybieranych kosmetyków kolorowych. Pozwalają na całkowitą zmianę wizerunku w łatwy i szybki sposób. Są proste w aplikacji i nie wymagają specjalnych zdolności manualnych. Każda z Pań może przy ich pomocy osiągnąć oczekiwany efekt: podkreślić kolor tęczówki, optycznie oddalić od siebie zbyt blisko osadzone oczy, powiększyć spojrzenie, czy odmłodzić wyraz całej twarzy.

Jakie cienie do oczu wybrać?

Warto skorzystać z palet do makijażu, które zawierają kilka rodzajów cieni. Zazwyczaj w jednym produkcie znajdziemy zarówno propozycje matowe, jak i błyszczące. Palety dostępne są w wielu odcieniach kolorystycznych, dzięki czemu każda z Pań będzie mogła wybrać najlepszy produkt dla siebie. Kolor i rodzaj konkretnego cienia do powiek powinniśmy dobierać nie tylko do koloru naszej tęczówki, ale również do wieku i okazji. Warto zdecydować się na barwy zbliżone do koloru oczu lub całkowicie przeciwstawne (np. do oczu niebieskich dobieramy brązowe cienie). Panie, które posiadają tzw. kurze łapki powinny zrezygnować z brokatowych, błyszczących i metalicznych cieni. Dla nich najlepsze będą propozycje matowe, które nie podkreślają drobnych zmarszczek. Wybierając odpowiedni kolor z palety, należy również wziąć pod uwagę okazję, porę dnia, porę roku oraz kreację. Warto podkreślić kolor sukienki zbliżonym odcieniem cieni do oczu lub zdecydować się w lecie na mocniejsze wakacyjne barwy (np. melanż, soczysta zieleń, głęboki błękit).

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania