Róże do policzków

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Róże do policzków są często pomijanym produktem w codziennym makijażu. Jednak każda kobieta, która raz ich użyje, nie będzie mogła już z nich zrezygnować. Róże do policzków Makeup Revolution nadają twarzy subtelnego wyrazu, rozświetlają policzki i efektywnie wysmuklają twarz. Odpowiednio uwydatnione kości policzkowe przyczyniają się do tego, że ...

Róże do policzków są często pomijanym produktem w codziennym makijażu. Jednak każda kobieta, która raz ich użyje, nie będzie mogła już z nich zrezygnować. Róże do policzków Makeup Revolution nadają twarzy subtelnego wyrazu, rozświetlają policzki i efektywnie wysmuklają twarz. Odpowiednio uwydatnione kości policzkowe przyczyniają się do tego, że twarz zaczyna wyglądać na znacząco młodszą.

Jak dobrać odpowiedni kolor różu do policzków?

Wybór odpowiedniego koloru różu do policzków nie jest taki trudny. Tym bardziej wtedy, gdy używasz palet Makeup Revolution, które umożliwiają mieszanie kolorów w celu uzyskania niepowtarzalnego odcienia, który będzie doskonale dopasowany do danej cery. Nie wiesz, na jaki kolor się zdecydować? Nic prostszego! Wystarczy, że kilka razy uszczypiesz skórę na policzkach, a zauważysz, że się lekko zarumieniła. Właśnie taki odcień różu, który widzisz na skórze, będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Jeżeli posiadasz naturalnie blada cerę i przy pomocy różu do policzków chciałabyś dodać jej zdrowego i promiennego wyglądu, to zdecyduj się na odcienie w tonacji beżu, brzoskwini i moreli. Osoby posiadające bardziej opaloną skórę twarzy powinny zdecydować się na kosmetyk w odcieniu zbliżonym do miedzi, pomarańczy lub wyrazistej brzoskwini. Możesz też zdecydować się na dobór odcienia różu w zależności od aktualnie posiadanego koloru włosów. Dla brunetek o jasnej cerze najlepsze będą odcienie czerwono-pomarańczowe, rudowłose powinny wybrać coś w brązie, a blondynki w tonacji jasnej czerwieni.

Róże do policzków możesz stosować na dwa sposoby. Pierwszy polega na nałożeniu koloru bezpośrednio na kości policzkowe - wtedy uzyskujemy efekt zmiękczenia rysów twarzy. Drugi sposób polega na nałożeniu różu zaraz pod linią kości policzkowych, aby uzyskać bardziej wyrazisty, ostry wyraz twarzy.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania