Bronzery do twarzy

Produktów w kategorii: 4
Liczba produktów: 1 - 4 z 4

Bronzery do twarzy to nic innego jak pudry prasowane w kamieniu o ciemnym odcieniu. Przy ich pomocy możesz wysmuklić twarz, uwypuklić kości policzkowe lub uzyskać efekt tzw. opalonej skóry. Jak to zrobić? Jeżeli chcesz tylko wysmuklić twarz, to nałóż bronzer na skronie i pod kości policzkowe. Jeżeli wolisz, by twoja cera wyglądała jak po powroci...

Bronzery do twarzy to nic innego jak pudry prasowane w kamieniu o ciemnym odcieniu. Przy ich pomocy możesz wysmuklić twarz, uwypuklić kości policzkowe lub uzyskać efekt tzw. opalonej skóry. Jak to zrobić? Jeżeli chcesz tylko wysmuklić twarz, to nałóż bronzer na skronie i pod kości policzkowe. Jeżeli wolisz, by twoja cera wyglądała jak po powrocie z zagranicznych wakacji, to użyj pudru brązującego w nieco inny sposób. Muśnij nim delikatnie skórę na nosie, podbródek, lekko policzki i obszar na czole tuż przy linii włosów.

Bronzery do twarzy Makeup Revolution przydają się każdej kobiecie, które chce po prostu wyglądać piękniej. Zaledwie jeden kosmetyk może widocznie wyszczuplić Twoją twarz, więc na co jeszcze czekasz?

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania