Roświetlacze do twarzy

Produktów w kategorii: 2
Liczba produktów: 1 - 2 z 2

Rozświetlacze do twarzy uwydatniają konkretne części twarzy, aby nadać cerze świeżego i lekkiego wyglądu. Stanowią doskonałe dopełnienie dla każdego makijażu, zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Najczęściej stosuje się je na kości policzkowe lub tuż pod brwiami. W ten sposób optycznie odmładzamy twarz. Rozświetlacze, czyli pudry rozświetlając...

Rozświetlacze do twarzy uwydatniają konkretne części twarzy, aby nadać cerze świeżego i lekkiego wyglądu. Stanowią doskonałe dopełnienie dla każdego makijażu, zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Najczęściej stosuje się je na kości policzkowe lub tuż pod brwiami. W ten sposób optycznie odmładzamy twarz. Rozświetlacze, czyli pudry rozświetlające można również stosować na dekolt.

Rozświetlacze do twarzy Makeup Revolution zawierają w sobie delikatne drobinki rozświetlające, które odbijają światło, dzięki czemu mogą się naturalnie wkomponować w każdy odcień cery. Mają niesamowicie delikatną konsystencję, dzięki której samo nakładanie kosmetyku jest bardzo przyjemne. Dostępne są również w paletach z bronzerem i różem.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania