Pudry prasowane

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Idealnie gładką twarz możemy uzyskać tylko przy pomocy dobrego fluidu i pudru prasowanego. Produkty Makeup Revolution pozbawiają skórę tłustego połysku oraz chronią cerę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Pudry prasowane mają tę zaletę, że można je szybko i bezproblemowo zaaplikować na twarz w każdej chwili. Mają bardzo delikatn...

Idealnie gładką twarz możemy uzyskać tylko przy pomocy dobrego fluidu i pudru prasowanego. Produkty Makeup Revolution pozbawiają skórę tłustego połysku oraz chronią cerę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Pudry prasowane mają tę zaletę, że można je szybko i bezproblemowo zaaplikować na twarz w każdej chwili. Mają bardzo delikatną konsystencję, doskonale stapiają się ze skórą i pozwalają jej oddychać. Nie przyczyniają się do powstawania zaskórników oraz nie powodują nadmiernego przetłuszczania. Dzięki nim naskórek staje się bardzo aksamitny w dotyku, a twarz wygląda niezwykle naturalnie. Dostępne są w kilku wariantach: koloryzującym, transparentnym i półtransparentnym.

Pudry prasowane są niezastąpione, jeżeli używamy również fluidu i korektora. Pozwalają na zakamuflowanie śladów pozostawionych przez fluid i korektor oraz znacząco wydłużają trwałość makijażu. Są niezbędne w makijażu wieczorowym i okazjonalnym. Zwolenniczkami pudrów prasowanych są między innymi kobiety pracujące w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przebywanie w takich warunkach sprawia, że makijaż szybko się psuje, a dzięki użyciu pudru prasowanego możemy tego uniknąć.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania