Kremy BB

Kremy BB

Produktów w kategorii: 3
Liczba produktów: 1 - 3 z 3

Kremy BB to najczęściej kupowany kosmetyk w lecie. Stanowi doskonałą alternatywę dla ciężkich fluidów i pudrów. Kremy typu BB spełniają wszystkie zadania dobrego kremu pielęgnacyjnego, a przy tym dodatkowo poprawiają koloryt skóry. Kremy BB Makeup Revolution nie tylko nawilżają, odżywiają i wygładzają cerę, ale również dodają jej bardziej wyrazi...

Kremy BB to najczęściej kupowany kosmetyk w lecie. Stanowi doskonałą alternatywę dla ciężkich fluidów i pudrów. Kremy typu BB spełniają wszystkie zadania dobrego kremu pielęgnacyjnego, a przy tym dodatkowo poprawiają koloryt skóry. Kremy BB Makeup Revolution nie tylko nawilżają, odżywiają i wygładzają cerę, ale również dodają jej bardziej wyrazistego koloru. Zawierają w sobie delikatne pigmenty, które nie pozostawiają na twarzy smug i są praktycznie niewidoczne. Skóra wygląda jak bez makijażu, a jednak prezentuje się o wiele piękniej.

Kremy BB oszczędzają czas, który pochłania tradycyjne nakładanie kremu, fluidu i pudru. Kolejną ich zaletą jest to, że nie musimy się martwić o to, czy dany krem będzie dobrze współgrał z fluidem, czy nie powstaną nieestetyczne smugi lub czy się nie zważy. Krem BB jest opracowany tak, by pokryć skórę nieskazitelną warstwą, która nie jest widoczna dla oka. Doskonale sprawdza się u młodych mam, które nie mają czasu na codzienne wykonywanie pełnego makijażu, a mimo tego chcą wyglądać atrakcyjnie. Zwolenniczkami kremów koloryzujących są również panie noszące okulary. Nakładając taki krem, nie muszą się martwić o to, że zostanie on na oprawkach okularów.

Zwiń tekst
Zobacz więcej