Korektory do twarzy

Produktów w kategorii: 5
Liczba produktów: 1 - 5 z 5

Korektory do twarzy to produkty, które zostały stworzone z myślą o zatuszowaniu wszelkich niedoskonałości cery. Doskonale radzą sobie w ukryciu zaskórników, zaczerwienień, cieni pod oczami lub rozszerzonych naczynek. Można je również stosować na przebarwienia skóry. Korektory są bardzo proste w użyciu i powinno się je nakładać zaraz po kremie, a...

Korektory do twarzy to produkty, które zostały stworzone z myślą o zatuszowaniu wszelkich niedoskonałości cery. Doskonale radzą sobie w ukryciu zaskórników, zaczerwienień, cieni pod oczami lub rozszerzonych naczynek. Można je również stosować na przebarwienia skóry. Korektory są bardzo proste w użyciu i powinno się je nakładać zaraz po kremie, a przed użyciem fluidu lub pudru.

Korektory do twarzy Makeup Revolution modyfikują naturalny koloryt cery. Są bardzo wydajne i można ich używać w minimalnej ilości. Dostępne są w różnych formach: płyn, sztyft, paleta. Umożliwiają wykonanie szybkich poprawek i doskonale stapiają się ze skórą, dzięki czemu są praktycznie nie widoczne dla oka. Można je kupić w różnych wariantach i odcieniach kolorystycznych.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania