Eyelinery

Eyelinery

W tej kategorii nie ma produktów.

Eyelinery zawładnęły sercami wielu kobiet. Kiedyś były stosowane wyłącznie w wieczornym makijażu, a w dzisiejszych czasach są używane na co dzień, przez wszystkie eleganckie kobiety. Eyelinery stosują zarówno Panie na poważnych stanowiskach, jak i nastolatki. Przy ich pomocy można stworzyć zarówno cienką, subtelną oprawę oka, jak i wyrazistą kre...

Eyelinery zawładnęły sercami wielu kobiet. Kiedyś były stosowane wyłącznie w wieczornym makijażu, a w dzisiejszych czasach są używane na co dzień, przez wszystkie eleganckie kobiety. Eyelinery stosują zarówno Panie na poważnych stanowiskach, jak i nastolatki. Przy ich pomocy można stworzyć zarówno cienką, subtelną oprawę oka, jak i wyrazistą kreskę, która dodaje charakteru całej stylizacji i podkreśla kształt oka. Eyelinery dostępne są w różnych wariantach, w zwykłym i wodoodpornym. Pozwalają stworzyć niezwykłą stylizację oka, gustowną, elegancką, subtelną, nowoczesną lub artystyczną.

Eyelinery Makeup Revolution dostępne są w formie płynnej, jak i w tradycyjnej kredce, nie tylko w czarnym kolorze. Są w pełni bezpieczne dla oka i bardzo trwałe. Polecamy szczególnie najnowsze propozycje z delikatnym brokatem.

"Już w starożytności Egipcjanie odkryli niezwykłą moc kosmetyku, jednak nam najbardziej kojarzy się z kocim okiem z lat 60-tych czy z makijażem takich gwiazd jak Brigitte Bardot, czy Sophii Loren."

Zwiń tekst
Zobacz więcej