Pędzle do cieniowania i rozjaśniania

W tej kategorii nie ma produktów.

Profesjonalne pędzle do cieniowania i rozjaśniania umożliwiają stworzenie precyzyjnego malunku oka. Użyte do aplikacji cieni do powiek stanowią gwarancję sukcesu. Cieniowanie oraz przechodzenie z jednego koloru do drugiego, często całkowicie przeciwnego, wygląda bardzo naturalnie i perfekcyjnie. Takiego samego efektu nie można uzyskać bez użycia...

Profesjonalne pędzle do cieniowania i rozjaśniania umożliwiają stworzenie precyzyjnego malunku oka. Użyte do aplikacji cieni do powiek stanowią gwarancję sukcesu. Cieniowanie oraz przechodzenie z jednego koloru do drugiego, często całkowicie przeciwnego, wygląda bardzo naturalnie i perfekcyjnie. Takiego samego efektu nie można uzyskać bez użycia profesjonalnych pędzli do cieniowania.

Pędzle do rozjaśniania służą do dokładnego nakładania pudru rozjaśniającego. Każda kobieta, która chociaż raz użyje takiego produktu, przekona się jak wielką ma wartość. Puder rozjaśniający zawiera wiele drobinek, które niedokładnie rozłożone na skórze wyglądają bardzo sztucznie i rzucają się w oczy. Użycie profesjonalnego pędzla gwarantuje równomierne i oszczędne nałożenie rozjaśniacza, czyli naturalny i piękny efekt.

Zwiń tekst
Zobacz więcej

Opcje filtrowania

Dostępność