Scenterpiece

Scenterpiece

Produktów w kategorii: 41
Liczba produktów: 25 - 41 z 41
 • Pink Grapefruit (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Pink Grapefruit (Wosk Scenterpiece)
  YMCPG

  Wosk Scenterpiece z owocowej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu słodko-kwaśnego różowego grejpfruta. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Shea Butter (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Shea Butter (Wosk Scenterpiece)
  YMCSB3

  Wosk Scenterpiece z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu masła shea. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Sicilian Lemon (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Sicilian Lemon (Wosk Scenterpiece)
  YMCSL1

  Wosk Scenterpiece z owocowej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu sycylijskich cytryn. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Soft Blanket (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Soft Blanket (Wosk Scenterpiece)
  YMCSB1

  Wosk Scenterpiece z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu cytrusów, wanilii oraz bursztynu. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Summer Scoop (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Summer Scoop (Wosk Scenterpiece)
  YMCSS2

  Wosk Scenterpiece z owocowej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu lodów truskawkowych. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Wild Fig (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Wild Fig (Wosk Scenterpiece)
  YMCWF

  Wosk Scenterpiece z owocowej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu figi. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Aloe Water (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Aloe Water (Wosk Scenterpiece)
  YMCAW1

  Wosk Scenterpiece z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu wody aloesowej. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Amber Moon (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Amber Moon (Wosk Scenterpiece)
  YMCAM

  Wosk Scenterpiece z owocowej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu bursztynu, paczuli, drzewa sandałowego, grejpfruta, pomarańczy i wody kolońskiej. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Oud Oasis (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Oud Oasis (Wosk Scenterpiece)
  YMCOO

  Wosk Scenterpiece z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu egzotycznego kadziła, uwodzącego swą bogatą i głęboką nutą zapachową, pozwalające wprawić się w relaksacyjny nastrój. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Vanilla Lime (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Vanilla Lime (Wosk Scenterpiece)
  YMCVL

  Wosk Scenterpiece z owocowej linii zapachowej Yankee Candle o zapachu wanilii i limonki. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • All is Bright (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  All is Bright (Wosk Scenterpiece)
  YMCAIB

  Wosk Scenterpiece Yankee Candle o zapachowej mieszance musujących cytrusów połączona z nutą ciepłego piżma. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Festive Coctail (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Festive Coctail (Wosk Scenterpiece)
  YMCFC

  Wosk Scenterpiece Yankee Candle o zapachu tarty wypełnionej górskimi jagodami otoczonej aromatem sosnowych gałązek. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Snowflake Cookie (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Snowflake Cookie (Wosk Scenterpiece)
  YMCSC1

  Wosk Scenterpiece Yankee Candle o zapachu ciasteczek, cynamonu oraz waniliowej polewy. Woski Scenterpiece wymagają specjalnego elektrycznego kominka. Czas palenia do 24 godzin. Wosk można wielokrotnie topić i schładzać, aż do wyczerpania zapachu.

  25,00 zł
 • Spiced Orange (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Spiced Orange (Wosk Scenterpiece)
  1519512E

  Wesoła mieszanka owoców cytrusowych, rozgrzewającego imbiru i korzennych przypraw. Idealne połączenie na zimowe wieczory.

  25,00 zł
 • A Calm & Quiet Place (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  A Calm & Quiet Place (Wosk Scenterpiece)
  YMCCQP

  Stworzony do kontemplacji, niezwykle zrównoważony zapach, złożony z pozostających w idealnej harmonii delikatnego jaśminu, ciepłego piżma i eterycznej paczuli.

  25,00 zł
 • Afternoon Escape (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Afternoon Escape (Wosk Scenterpiece)
  1651470E

  Zaszyj się w zaczarowanym ogrodzie gdzie ciepłe promienie słońca padają na zielony cyprys, a w tle unosi się delikatny zapach jaśminu połączony z nutką cytryny i cedru.

  25,00 zł
 • Sunny Daydream (Wosk Scenterpiece)
  Produkt niedostępny
  Sunny Daydream (Wosk Scenterpiece)
  1651477E

  Pożegluj myślą po ukwieconej łące wśród ciepłych, słodkich woni egzotycznych kwiatów ylang ylang, bergamotki i jaśminu.

  25,00 zł