Cienie do powiek

Cienie do powiek

Produktów w kategorii: 3
Liczba produktów: 1 - 3 z 3

Tutaj znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną cieni do oczu o średnim lub małym pyleniu. W naszym sklepie posiadamy zarówno tradycyjne cienie sypkie i mokre, jak i również żelowe, sprzedawane pojedynczo, w zestawach lub paletach.

Powieki to ta część twarzy, która pozwala na wykreowanie artystycznego malunku, który nie tylko poprawia urodę kobiety,...

Tutaj znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną cieni do oczu o średnim lub małym pyleniu. W naszym sklepie posiadamy zarówno tradycyjne cienie sypkie i mokre, jak i również żelowe, sprzedawane pojedynczo, w zestawach lub paletach.

Powieki to ta część twarzy, która pozwala na wykreowanie artystycznego malunku, który nie tylko poprawia urodę kobiety, ale również podkreśla jej indywidualny charakter. Cienie do powiek są nie tylko kwintesencją pełnego makijażu, ale przede wszystkim sposobem na całkowitą odmianę stylu danej osoby. Nakładając cienie na powieki, nie tylko sprawiasz, że twarz staje się bardziej wyrazista i zdrowsza, ale również podkreślasz naturalną barwę tęczówki i ewentualnie zmieniasz kształt oczu i wyraz twarzy na lepszy, bardziej pasujący do Ciebie. Zbyt szeroko rozstawione oczy można do siebie optycznie przybliżyć stosując ciemne cienie po zewnętrznej części powieki, zbyt blisko leżące oczy można „odsunąć” od siebie poprzez zastosowanie perłowego, jasnego cienia na ich wewnętrznej części. Odpowiedni sposób aplikacji cieni do powiek pozwala również zatuszować zbyt nisko osadzone oczy lub nadać im bardziej uwodzicielski kształt, czyli zbliżony do tzw. łezki.

Zalety cieni do powiek Makeup Revolution

Cienie do oczu o średnim pyleniu marki Makeup Revolution to doskonały wybór dla każdej kobiety, ponieważ są nie tylko łatwe w aplikacji i w dozowaniu odpowiedniej ilości pigmentu, ale przede wszystkim niewielka ilość osypującego się pyłku jest niezwykle prosta do usunięcia.

Kolejną zaletą cieni jest doskonałe nasycenie barw, które umożliwia otrzymanie pożądanego makijażu.

Używając cieni do powiek MR, nie musisz posiadać specjalnych zdolności artystycznych, by pięknie ozdobić powieki lub całkowicie zmienić wyraz twarzy. Kosmetyki MR są stworzone tak, by maksymalnie ułatwić ich aplikację, by stworzenie doskonałego makijażu było możliwe nie tylko dla profesjonalistów. Cienie do powiek Makeup Revolution to doskonały wybór nie tylko dla wizażystów i kosmetyczek, ale również dla tych kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pełnym makijażem.

Który rodzaj makijażu oczu jest Ci bliższy?

Makijaż oczu może mieć dwie wersje. Podstawową, w której stosujemy wyłącznie tusz do rzęs oraz rozszerzoną, wzbogaconą o cienie do powiek i kredki do oczu. W tej drugiej wersji możemy skupić się na minimalizmie, czyli na pozostaniu przy użyciu wyłącznie jednego cienia do powiek, który podkreśli kolor tęczówki, ale nie zmieni rysów twarzy i nie poprawi kształtu oka. Taki make-up jest bardzo szybki, a do jego wykonania wystarczy jeden pojedynczy cień do powiek z naszego sklepu.

Drugim, nieco bardziej pracochłonnym modelem makijażu oka jest tzw. cieniowanie, czyli użycie kilku kolorów cieni jednocześnie. W ten sposób można poprawić owal oka, optycznie je powiększyć lub zatuszować zbytnie zaokrąglenie, by uzyskać efekt kociego oka lub łezki. Jeżeli chcesz zrobić taką charakteryzację, to również wystarczy, że kupisz jeden produkt z naszego sklepu, np. cień z kilkoma barwami lub całą paletę cieni.

Jak optycznie powiększyć oczy?

Duże oczy są synonimem piękna i kobiecości. Niestety nie wszystkie kobiety zostały równo obdarzone przez naturę. Na szczęście można to łatwo zmienić, odpowiednio stosując cienie do oczu MR. Jak to zrobić? Należy wybierać perłowe odcienie i nie zapominać o tym, by nie nakładać tylko jednego koloru na powiekę, a zastosować tzw. cieniowanie. Najlepiej wybrać metodę przechodzenia z najciemniejszego odcienia do najjaśniejszego; od zewnętrznego kącika oka do wewnętrznego. Dodatkowo należy rozjaśnić środkową część powieki, nakładając na wycieniowaną już skórę odrobinę rozjaśniającego (np. brokatowego) cienia. Do wykonania powiększającego make-upu oka niezbędna będzie paleta cieni Makeup Revlution, która posiada odpowiednio dobrane kolory, które doskonale ze sobą współgrają.

Jaki kolor cieni do powiek będzie dla mnie najlepszy?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Przede wszystkim trzeba uwzględnić własne preferencje kolorystyczne i wiek. Panie w podeszłym wieku powinny wybierać wyłącznie cienie matowe i starać się unikać produktów mocno błyszczących, perłowych, ponieważ takie kosmetyki silnie podkreślają zmarszczki wokół oczu. Inne kobiety mają dowolność w wyborze. Jeżeli nie jesteś pewna czy wolisz cienie w macie, czy błyszczące, to zdecyduj się na zakup mieszanej palety, w której znajdziesz kilka propozycji zarówno z jednego, jak i z drugiego gatunku.

Kolor cieni można dobierać dowolnie. Większość kobiet kieruje się własnymi upodobaniami, ale jeśli nie jesteś pewna, w którym kierunku iść, to proponujemy zasugerować się poniższą zasadą.

Kolor ceni do powiek wybieraj pod kolor tęczówki lub całkowicie przeciwstawnie, czyli np. do brązowych oczu zastosuj cienie w tonacji brązu lub np. zieleni.

Kolor cieni do oczu można dopasować również do ubioru, dobierając go do koloru sukienki. Warto też pamiętać o tym, by mocne, soczyste kolory stosować raczej na wieczór lub w przypadku odcieni typowo wakacyjnych – w lecie. Jasne beże, delikatne brązy, lekkie błękity i subtelne zielenie można stosować na dzień, również do pracy, w której wymaga się przestrzegania dress code’u.

Zwiń tekst
Zobacz więcej