Palety cieni do powiek

Palety cieni do powiek

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Z jakiego prezentu ucieszyłaby się każda kobieta? Odpowiedź jest prosta! Z palety cieni do powiek, dzięki której można wyczarować wiele różnych makijażowych stylizacji. Palety mają to do siebie, że za każdym razem można odkrywać ich możliwości na nowo, mieszając ze sobą różne barwy, łącząc cienie kremowe z sypkim, dodając inne ciekawe akcenty ko...

Z jakiego prezentu ucieszyłaby się każda kobieta? Odpowiedź jest prosta! Z palety cieni do powiek, dzięki której można wyczarować wiele różnych makijażowych stylizacji. Palety mają to do siebie, że za każdym razem można odkrywać ich możliwości na nowo, mieszając ze sobą różne barwy, łącząc cienie kremowe z sypkim, dodając inne ciekawe akcenty kolorystyczne. Profesjonalne palety cieni to baza, dzięki której całkowicie odmienisz wygląd własnej twarzy, stworzysz nowoczesny malunek oka, podkreślisz zalety i zatuszujesz ewentualne drobne lub większe niedoskonałości. Posiadanie zestawu cieni do powiek w palecie pozwala na stworze tzw. kociego oka, smoky eyes lub na zmianę kształtu, poprzez optyczne zbliżenie do siebie zbyt oddalonych oczu, rozstawienie tych, które leżą zbyt blisko lub powiększenie ich, aby twarz stała się jeszcze bardziej piękną i pociągająca.

Dlaczego warto kupić paletę cieni do powiek Makeu Revolution?

Palety cieni do powiek marki Makeup Revolution, które kupisz w tym miejscu, to specjalne wyselekcjonowane zestawy barw. W każdym zestawie znajdziesz kilka odcieni jaśniejszych i kilka ciemniejszych oraz przydatny rozświetlacz, dzięki któremu zatuszujesz cienie pod oczami i ukryjesz drobne zmarszczki oraz zdrowo rozjaśnisz spojrzenie. Rozświetlacz z palety cieni do oczu możesz używać również w zupełnie inny sposób, np. nakładając go nad górną wargę na jej środku, aby w ten sposób powiększyć usta. Następnie wystarczy nałożyć ulubiony błyszczyk lub szminkę, by otrzymać niezwykle seksowne i powabne wargi, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Palety cieni do oczu to zestawy różnych barw, czasem tylko matowych lub wyłącznie błyszczących, innym razem mieszanych. Palety typu mix polecamy osobom, które lubią eksperymentować z codziennym makijażem lub nie są jeszcze do końca przekonane, w której odsłonie wyglądają korzystnej.

Większość zestawów cieni do powiek marki Makeup Revolution posiada aplikator i przydatne lusterko, dzięki czemu kupując zaledwie jeden produkt otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć pełny malunek oka. Warto pamiętać o tym, że niektóre cienie MR można stosować zarówno na sucho, jak i na morko. Co to oznacza? Nie tylko to, że można stworzyć wiele różnych makijaży, bardziej subtelnych lub nieco wyzywających, ale np. stosując czarny lub grafitowy cień na morko, nie trzeba dodatkowo kupować tuszu do kresek.

Palety do cieni powiek zdaniem innych kobiet…

Kobiety pokochały palety Makeup Revolution z kilku względów. Przede wszystkim doceniają wyjątkowe barwy, które wchodzą w ich skład, a które nie są spotykane nigdzie indziej. Równie ważna jest trwałość makijażu oraz średnia sypkość cieni, czyli możliwość łatwego i szybkiego nałożenia oraz brak problemów z usunięciem resztek, które osypały się na policzki. Kolejną ważną cechą jest stabilne i bardzo wytrzymałe opakowanie, które gwarantuje, że cienie nie rozsypią się w torebce i wytrzymają wiele upadków. Marka Makeup Revolution wprowadziła również dwa różne aplikatory, tradycyjny w formie gąbeczki oraz luksusowy pędzel z włosiem. Dzięki temu każda kobieta, przynajmniej na samym początku fascynacji pełnym makijażem, może wybrać swój ulubiony sposób aplikacji bez konieczności zakupu całego zestawu pędzli do makijażu.

Palety do cieni MR to również mocno nasycone barwy, które nie tworzą nieestetycznych prześwitów na powiecie oraz nie rozmazują się po kilku godzinach. Można je nakładać nawet własnym palcem z pewnością, że makijaż będzie w pełni profesjonalny i dokładny. Zestaw cieni MR to również gwarancja jakości każdego pojedynczego produktu. Kosmetyki kolorowe tej marki zostały stworzone z najlepszych substancji i barwników, które nie doprowadzają do przesuszenia naskórka oraz nie powodują ważenia się i rolowania cieni na powiecie, nawet w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. podczas kilkugodzinnego przebywania w klimatyzowanym biurze lub w środku upalnego lata, na zewnątrz.

Cienie MR posiadają również delikatne składniki pielęgnacyjne, bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Lekko nawilżają cienki naskórek wokół oczu, zapobiegają przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek oraz nie powodują powstawania alergii i uczuleń. Są przy tym bardzo trwałe, ale łatwe do usunięcia zwykłym produktem do demakijażu oczu. Dokładne zmycie ich nie stwarza żadnego problemu, dzięki czemu nie trzeba nadmiernie trzeć powiek, by całkowicie oczyścić skórę i rzęsy. Wystarczy nałożyć odrobinę mleczka, żelu lub płynu do demakijażu oczu na wacik kosmetyczny, przyłożyć go na kilka sekund do powieki, a następnie przetrzeć, by w ten sposób dokładnie i delikatnie zmyć cały makijaż oka.

Zwiń tekst
Zobacz więcej