Rozświetlacze pod oczy

Rozświetlacze pod oczy

W tej kategorii nie ma produktów.

Rozświetlacze pod oczy to takie kosmetyki, które są często pomijane podczas kompletowania kosmetyczki z produktami kolorowymi. Wiele kobiet nie docenia ich wartości, lecz gdy przetestują je zaledwie raz, to makijaż bez tego produktu staje się dla nich niemalże niemożliwy do wykonania. Rozświetlacze do oczu mogą pełnić różne role, nie tylko tą tr...

Rozświetlacze pod oczy to takie kosmetyki, które są często pomijane podczas kompletowania kosmetyczki z produktami kolorowymi. Wiele kobiet nie docenia ich wartości, lecz gdy przetestują je zaledwie raz, to makijaż bez tego produktu staje się dla nich niemalże niemożliwy do wykonania. Rozświetlacze do oczu mogą pełnić różne role, nie tylko tą tradycyjną, czyli rozjaśnienie spojrzenia.

Różne zastosowania rozświetlaczy pod oczy

Rozświetlacze do powiek najczęściej nakładane są na wewnętrzną część oka, czyli w okolicy worka spojówkowego lub na środku górnej powieki w celu rozjaśnienia i odmłodzenia spojrzenia. Można je nakładać również na kość brwiową, czyli bezpośrednio pod zewnętrzną linię brwi. W ten sposób oczy zaczynają wyglądać na większe, a cała twarz staje się bardziej wypoczęta.

Rozświetlacze Makeup Revolution posiadają specjalne pigmenty, które same w sobie błyszczą lub odbijają światło. Mogą być w tonacji opalizującej, perłowej lub błyszcząco-brokatowej. Mają różne odcienie, od złamanej bieli, poprzez brzoskwinie i beże, aż do tonacji lekko wpadających w róż. Wszystkie wyróżniają się bardzo dobrą jakością i trwałością, są silnie napigmentowane i łatwe w aplikacji. Można je stosować zarówno do cieniowania powiek, rozświetlania oczu i całej twarzy oraz wykańczania makijażu stricte wieczorowego. Są nie tylko wielofunkcyjne, ale również uniwersalne – pozwalają na stopniowanie siły barw poprzez nakładanie odpowiedniej ilości warstw kosmetyku bez obaw o późniejsze rolowanie się lub ważenie. Siłę rozświetlenia można bardzo łatwo stopniować, bez ryzyka, że makijaż zacznie wyglądać na sztuczny bądź przerysowany.

Rozświetlacze Makeup Revolution są aksamitne w dotyku i dobrze przylegające do skóry. Już po kilku minutach wtapiają się w naskórek, dzięki czemu nie powodują niechcianego efektu tzw. maski.

Zwiń tekst
Zobacz więcej