Sypkie cienie do powiek

Sypkie cienie do powiek

W kategorii znajduje się 1 produkt.
Liczba produktów: 1 - 1 z 1

Sypkie cienie do powiek to doskonały wybór dla wszystkich tych kobiet, które lubią eksperymentować z makijażem, ponieważ ich główną zaletą jest możliwość dowolnego mieszania barw ze sobą, by otrzymać niepowtarzalny odcień. Cienie do powiek w proszku można nakładać zarówno na sucho, jak i na morko. Są niezwykle trwałe, jeżeli przestrzegamy zasad ...

Sypkie cienie do powiek to doskonały wybór dla wszystkich tych kobiet, które lubią eksperymentować z makijażem, ponieważ ich główną zaletą jest możliwość dowolnego mieszania barw ze sobą, by otrzymać niepowtarzalny odcień. Cienie do powiek w proszku można nakładać zarówno na sucho, jak i na morko. Są niezwykle trwałe, jeżeli przestrzegamy zasad aplikacji cieni sypkich.

Sypkie, drobnosproszkowane cienie do ocz Makeup Revolution to piękne i barwne kosmetyki o wyjątkowej konsystencji. Bardzo łatwo łączą się ze sobą i z podobnymi produktami innych firm. Jednak najlepszy efekt uzyskamy, stosując tylko produkty Makeup Revolution.

Cienie Makeup Revolution w proszku to szeroka gama kolorystyczna barw, którą można jeszcze bardziej rozszerzyć poprzez połączenie ze sobą dwóch pojedynczych cieni. Stosując produkty tej firmy, można uzyskać efekt femme fatale lub subtelnej, romantycznej kobiety. 

Zasady aplikacji cieni sypkich, które przedłużą trwałość makijażu

Cienie do powiek w proszku można nakładać bezpośrednio palcem na skórę. W tej metodzie należy delikatnie wmasowywać cień w powiekę, aby uzyskać efekt mocnego koloru i dokładnego krycia. Drugim sposobem jest nakładanie przy pomocy tzw. pędzla języczkowego (płaskiego), który znajdziemy w każdym profesjonalnym zestawie pędzli do makijażu. Stosując ten sposób aplikacji, należy wciskać pigment w skórę przy pomocy pędzla. Wtedy unikniemy osypywania się kosmetyku oraz uzyskamy bardzo dokładny makijaż. Bez względu na to, którą metodę wybierzesz, to przed nałożeniem cieni zastosuj odpowiednią bazę pod makijaż, która ułatwi rozprowadzanie pigmentu oraz zapewni lepszą trwałość makijażu.

Zalety cieni sypkich marki Makeup Revolution:

  • Różne kolory
  • Dobre łączenie się barw
  • Drobne cząsteczki
  • Efekt tzw. wtapiania się w skórę
  • Stabilne opakowanie
  • Puszyście lekkie
  • Dobra jakość surowców
  • Przystępna cena
  • Uniwersalne zastosowanie - samodzielnie lub na inne cienie, celem ich uświetnienia
  • Do stosowania na sucho i mokro

Jak aplikować cienie sypkie na sucho?

Najpierw nałóż bazę pod makijaż lub typową bazę pod cienie na powiekę. Ewentualnie możesz też zaaplikować grubą warstwę pudru transparentnego pod powiekę, dzięki czemu w momencie ewentualnego osypania się cienia dokonasz bardzo łatwego usunięcia, poprzez przetarcie „brudnego miejsca” wacikiem. Następnie odsyp trochę cienia sypkiego do nakrętki i zanurz w nim pędzel. Potrząśnij nim, aby usunąć nadmiar pigmentu. Przyłóż go do powieki powoli i wykonuj ruchy przypominające wtłaczanie kosmetyku w skórę. Możesz zamiast pędzla użyć palca, wtedy Twoje ruchy powinny być rozcierające.

Jak aplikować cienie sypkie na mokro?

Aplikacja cienia na mokro może przebiegać w różny sposób. Najpierw stosujemy bazę, potem odsypujemy do nakrętki trochę cienia i nabieramy go mokrym pędzelkiem lub mieszamy go z kosmetykiem przedłużającym trwałość makijażu (można zakupić taki w sprayu, płynie lub kremie). Następnie nakładamy tak jak suche cienie, czyli palcem lub pędzlem. Jeżeli mamy zamiar zastosować sypkie cienie jako eyeliner, to bierzemy czarny cień i nakładamy go na mokro bardzo cienkim pędzelkiem, który możemy kupić w zestawie pędzli do makijażu.

Zwiń tekst
Zobacz więcej