Bazy pod cienie

Bazy pod cienie

W tej kategorii nie ma produktów.

Jednym z niezastąpionych produktów do wykonania pełnego makijażu oka jest baza pod cenie. Kosmetyk często pomijany, a tak bardzo istotny. Umożliwia wykonanie profesjonalnego makijażu, który nie tylko wytrzyma całą noc, ale również będzie wyglądał tak doskonale, jakby wyszedł spod ręki najlepszego wizażysty. Jak to jest możliwe, że stosując zaled...

Jednym z niezastąpionych produktów do wykonania pełnego makijażu oka jest baza pod cenie. Kosmetyk często pomijany, a tak bardzo istotny. Umożliwia wykonanie profesjonalnego makijażu, który nie tylko wytrzyma całą noc, ale również będzie wyglądał tak doskonale, jakby wyszedł spod ręki najlepszego wizażysty. Jak to jest możliwe, że stosując zaledwie jeden dodatkowy produkt można otrzymać tak doskonały efekt?

Zalety stosowania bazy pod cienie marki Makeup Revolution

Baza pod cienie przede wszystkim przedłuża trwałość makijażu i pozwala uzyskać bardziej nasyconą kolorystykę. Dodatkowo wygładza skórę powiek i tuszuje wszelkie defekty kolorystyczne w postaci np. rozszerzonych naczynek. Sprawia, że skóra staje się bardziej aksamitna, co powoduje, że makijaż prezentuje się o wiele lepiej.

Bazy pod makijaż, a szczególnie pod cienie, to pewnego rodzaju korektory, które przede wszystkim wyrównują koloryt skóry. Kolejną główną funkcją tego typu profesjonalnego produktu jest związanie cząsteczek kolejnie nakładanych kosmetyków, co znacząco przedłuża trwałość make-upu. Dzięki temu, że bazy wygładzają skórę, to nałożenie cieni czy wykonanie profesjonalnej kreski eyelinerem staje się o wiele prostsze. Barwniki z kosmetyków kolorowych „wtapiają się” w skórę, a makijaż wygląda bardzo naturalnie. Cienie do powiek się nie odznaczają, dzięki czemu uzyskujemy profesjonalny makijaż.

Baza pod cienie do powiek to również sposób na zachowanie idealnego make-upu nawet w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. w dużej wilgotności powietrza. To niezastąpiony kosmetyk głównie w przypadku cer tłustych, ponieważ zapobiega tzw. zbieraniu się cieni na powiekach w zakamarkach skóry.

Jak nakładać bazę pod cienie?

To bardzo proste, podobne do aplikowania fluidu. Bazę możemy nałożyć palcami i lekko rozmasować ją na skórze, gąbeczką do makijażu, pędzlem lub aplikatorem. Można go nakładać na całą powiekę, również pod brwi, a w przypadku jaśniejszych baz także pod dolną linię rzęs.

Bazy pod cienie do powiek to produkty nie tylko stricte praktyczne. Większość z nich posiada również składniki odżywcze, które dodatkowo nawilżają, pielęgnują i odżywiają skórę.

Zwiń tekst
Zobacz więcej