Stylizacja brwi

Stylizacja brwi

Produktów w kategorii: 4
Liczba produktów: 1 - 4 z 4

Brwi są często pomijane w codziennej pielęgnacji cery i makijażu, choć tak nie powinno być. Stanowią niewielki element twarzy, który odpowiednio wypielęgnowany potrafi całkowicie odmienić wygląd kobiety, nawet wtedy, gdy nie ma na sobie nawet odrobiny makijażu. Piękne, równe, gęste i nasycone kolorem brwi to jeden z najważniejszych atutów każdej...

Brwi są często pomijane w codziennej pielęgnacji cery i makijażu, choć tak nie powinno być. Stanowią niewielki element twarzy, który odpowiednio wypielęgnowany potrafi całkowicie odmienić wygląd kobiety, nawet wtedy, gdy nie ma na sobie nawet odrobiny makijażu. Piękne, równe, gęste i nasycone kolorem brwi to jeden z najważniejszych atutów każdej kobiety.

Obecnie bardzo popularna jest trwała stylizacja brwi, czyli makijaż permanentny. Niestety niesie za sobą pewne ryzyko, gdyż wymaga doskonałej precyzji, a źle wykonany zabieg może po prostu oszpecić kobietę. Dodatkowo jest dość bolesny oraz inwazyjny (przerywa ciągłość skóry i może doprowadzić do zakażania), dlatego jeszcze niewiele osób się na niego decyduje. Na szczęście istnieje prosta, tańsza i bezpieczniejsza stylizacji brwi.

Bezbolesna stylizacja brwi dla każdej kobiety

Mowa oczywiście o kosmetykach kolorowych, jednak samo posiadanie nawet bardzo dobrej kredki do brwi nie sprawi, że będziemy wyglądać idealnie. Potrzeba jeszcze odpowiedniej pęsety, wygodnego lusterka i ewentualnie również utrwalacza do makijażu. Posiadając kilka tych podstawowych produktów, możemy stworzyć brwi doskonałe. Jeżeli nie masz jeszcze żadnego z nich, to sprawdź produkty z kategorii „zestawy do stylizacji brwi”. Tam znajdziesz całe komplety potrzebnych kosmetyków, zamknięte w wygodnych pudełkach i w wyjątkowo korzystnej cenie.

Zasady perfekcyjnych brwi

Zastanawiasz się, jakie brwi są uznawane za piękne i idealne. To bardzo proste. Posiadają kilka, niezmiennych cech. Przede wszystkim w 1/3 swej długości są opadające, a w 2/3 unoszące. Co to oznacza? W 2/3 długości powinno nastąpić załamanie, czyli nagłe opadanie brwi. Poza tym muszą być spójne, czy nie mogą posiadać żadnych włosków, które odstają od reszty. Czasem może wystąpić konieczność przycięcia nożyczkami tych, które sterczą i nie chcą się odpowiednio ułożyć nawet po zmoczeniu i użyciu odpowiedniego utrwalacza. Kolejna zasada to zwarta forma, czyli trzeba usunąć wszystkie włoski, które rosną gdzieś poza właściwą brwią.

Produkt dla osób, które „nie mają brwi”

Jeżeli należysz do tych kobiet, które prawie nie mają brwi lub są one niezwykle cienkie i praktycznie niewidoczne, to najlepszym rozwiązaniem będzie użycie podwójnej kredki do brwi, która z jednej strony posiada wygodny w użyciu pisak przeznaczony do stworzenia nawet najcieńszej kreski.

Zwiń tekst
Zobacz więcej